Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? (szempontok lejjebb)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Először is nem fogok 150 ezreket úgy kiadni egy telefonra, hogy eddig AKÁRMILYEN modell-re kerestem rá, mindenről csak rossz vélemények vannak. Az egyik fórumon az androidot fikázzák, a másikon az iOS-t, a harmadikon a windows phone-t. Az egyik fórumon azt írják, ne vegyél Samsung- ot, a másikon azt, hogy csak abba gondolkodj, mert az összes többi sz@r... Komolyan, így hogy válasszak telefont? Ezért úgy döntöttem, hogy veszek egy OLCSÓT, a lényeg, hogy böngészni tudjak vele, meg néha 1-1 hívásra használnám, pár perceket szoktam telefonálni, csak ami szükséges, viszont a mérete ne legyen tégla, lehessen kényelmesen zsebben hordani és ne törjön ketté a zsebemben, amikor kötöm be a cipőmet. Szóval főleg arra kéne, hogy ha hirtelen meg kell néznem valamit a neten, akkor meg tudjam, email- ek, stb. Igen, tudom, mindenki azt mondja, hogy olcsót ne vegyél, mert 2 év múlva be sem fog kapcsolni, de ha veszek egy samsung galaxy s6-ot, ami ráadásul tégla méretű, (első kamera nekem nem is kéne, csak hátsó, és rohadtul nem kéne több 5-6 megapixelnél, mivel max 1-2 képet csinálnék vele évente), ki garantálja, hogy AZ be fog kapcsolni 2 év múlva? Szóval, a lényeg, hogy így is úgy is cserélni kell majd, mert elavult lesz már a mostani legújabb is, mert ezeket nem örökre tervezik, ezért vennék olcsót, ráadásul az igényeim is minimálisak. Légyszi valaki ajánljon valamit tapasztalatok alapján. Köszi.

2016. márc. 26. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Lumia 640


Olcsó, haszbalhato, jobb mint a hasonló árú androidosok

2016. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is lumia- ra gondoltam egyébként
2016. márc. 26. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:

4" körüli kijelzőre gondolok.

Huawei Honor 2 használtan 40 000 Ft - [link]

Microsoft Lumia 640 Dual Lte (ha még elfogadható a 5" kijelző) 35 000 Ft - [link] /specifikáció: [link] /

2016. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:

ha olcsó kell akkor ezt a cikket ajánlom figyelmedbe:

[link]

2016. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Maradj a lumiánál, androidos telefont 100 000 Ft alatt nem ajánlott venni.
2016. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy Androidos telefont, 100.000 Ft alatt nem érdemes venni? Ez honnan jött? 100.000 Ft alatt is vannak bőven jól használható Android telefonok, pl. a Dooge X5 Pro, de (pl) a Meizu, Huawei, Xianomi gyártók telefonjai között is akadnak bőven jól használható példányok.

Ha 30.000 Ft alatti összegről lenne szó, máris más volna a helyzet.

2016. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak windows 10-et ne rakj a lumiádra, nem az insider verzióra gondoltam.
2016. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Matta Elemer ***** válasza:
Hello az tudom hogy igaz ha fikázzâk a telefonokat de aki ért hozzá az tudgya minden telefonak van valami amit a másik nem tud én is nehezen választotam de rá jöttem hogy ami nem is kihivo de elegáns sokáig tàmogatjàk csak a sonyi lehet xl peria a sonyi lehet drága de azt nem látol miden csövesnél mint samsungot vagy nokiát én olcso 90000 ért már z2 veszel pl ami 2014 es de android 6.0.1 van már rajta még galaxi s 5 ön 5.0.2 hmm2016 van inkàbb amit még 21 mp sonyi 2g ram snapdragon 4 magos proci 801 am
2016. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szántóvető ***** válasza:
"90-ért már xy márkájút veszel"-az 1 havi kereseted,és akkor még nem fizettél elő semmilyen csomagra,1 percet nem telefonáltál vele.ezért ajánlottam valami olcsó kínait,mert ha tönkremegy(vagy leejted stb.) veszel egy másikat és kész.ráadásul a kérdezőnek semmilyen extra igénye sincs,és gondolom nem is a felvágás a célja vele.
2016. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lumia 640 szerintem tökéletes lenne rá. Nálunk van egy a családban: több, mint fél éves és eddig semmi fagyás, lassulás nem volt, pedig rendesen használják. Mondjuk ha neked az S6 tégla, akkor ez is az, de 5 colnál kisebb telefont már nem nagyon gyártanak. Ha esetleg vársz egy kicsit, akkor majd lesz választékod kis telefonokban, mert nemrég kiadták az iPhone SE-t, és arra válaszul rengeteg kompakt telefont dobnak majd piacra más gyártók is.
2016. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!