Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyőprobléma,505 - hibakód...

Szalaializkaa kérdése:

Képernyőprobléma,505 - hibakód, fekete-fehér kijelző?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)


Lassan fél éve, hogy megkaptam az új telefonom, ami egy fehér ZTE Blade L3. Mivel még tizenhárom éves vagyok, ezért nem vertem nagy dobra, hogy nem Samsung vagy iPfone, mivel nekem tökéletesen elég egy olcsóbb is.


De később - és most is - sokszor nem úgy regalál pl. a képernyő, ahogy kéne.


Először is, ott van, hogy ha például egy „k” betűt szeretnék írni, akkor egy „o” betűt ír, és ezt sokszor megcsinálta már, szóval kezd idegesíteni.


Aztán ott van, hogy gyakran csinálja azt, hogy amikor lezárom a képernyőjét, akkor át vált fekete-fehérbe, és csak aztán, pár másodperc után zár le.


És igen, ezt a problémát már az első napon fedeztem fel; 505 - hibakód a Facebook, Messenger, Pages Manger és Twitter letöltése közben és/vagy után.


Facebookozni is csak a böngészőben tudok, és az is nagyon zavar, hogy nem tudom az „otthoniakat”* felhívni Messengeren, hogy tudjunk beszélni.


Kb. ennyi lenne a probléma, és ha valaki észlelt már ilyet a telefonjánál, akkor hogy oldotta meg, vagy esetleg tanácsokat tudtok-e adni?!


*otthoniak = Magyarországon élő nagyszülők/nagybátyám/nagynéném stb.*



#telefon #ZTE #ZTE Blade L3
2016. márc. 26. 21:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!