Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen vírus ez az androidos...

Milyen vírus ez az androidos telefonomon?

Figyelt kérdés
Mindíg amikor bekapcsolom,akkor tölt le magától egy csomó hülye alkalmazást/játékot. De csak minden újrainditástól.. Meg amikor youtubeon nézem a videót,akkor hirtelen leáll az egész vidi és újra kell inditani... ezt hogy lehet törölni?
2016. márc. 26. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Futtass egy vizsgálatot pl. az ESET-tel, ha talál valamit akkor töröld. Ha ez nem segít, akkor újra kell telepíteni a telefont (hard reset).
2016. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hard reset az a gyári visszaállítás?Mert ha igen akkor az se segít,pedig már megcsináltam vagy 5x..És az ESET sem talál semmit..
2016. márc. 27. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor lehet beszereztél egy olyan vírust, ami az Android rendszered legmélyebb bugyraiba is beírta magát, ami így átlagember számára eltávolíthatatlan.

Gondolom telepítettél egy vagy több torrentről, vagy egyéb ismeretlen helyről leszedett alkalmazást.

Vidd el valami szervizbe, vagy GSM boltba. Ott teljesen újratelepítik a telefon, és legközelebb a Google Play-en kívül ne tölts le sehonnan alkalmazást, játékot mert könnyen ez lehet a vége.

2016. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amióta letöltöttem az AppNana programot azóta megy ez,és playből van letöltve... az lehet hogy az sd kártya vírusos?
2016. márc. 27. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Az AppNana pont olyan program ami arról szól, hogy letöltesz játékokat, amikért cserébe pár pontot kapsz. Lehet hogy valamilyen automatikus letöltés be van kapcsolva... töröld az AppNanát, hátha ez a hiba okozója. Ha meg így sem jó, vagy már törölted, akkor nem szóltam. :)
2016. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor láttam az első jelenséget,azonnal töröltem..
2016. márc. 27. 22:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg amikor felnyitom a telefont,akkor felvillan egy pici ideig a Location Services képernyő.. az mi?
2016. ápr. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!