Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudok Sd kartyarol...

Miert nem tudok Sd kartyarol apk fajlokat telepiteni?

Figyelt kérdés

Ha SD kartyara vagy belso memoriara ra masolom az apk. fajlt es telepiteni szeretnem akkor ugye leirja hogy mihez fer hozza az app, es jobb also sarokban van a telepit es a bal also sarokban pedig a megse. Na es hiaba erintem meg a telepit gombot nem csinal semmit, olyan mintha nem is erzekelne hogy megerintem. De ha megse gombot nyomom meg azt erzekli. Probaltam hogy elforgatom a kijelzot de ugyse engedi megnyomni. Nem tudom mi lehet vele, az ismeretlen forrasok engedelyezve van es hely van a telefonon. probaltam mas appot is telepiteni igy de azse mukodott. Regebben pedig tudtam apk-t telepiteni.

szerintetek mi lehet a baja?


Samsung galaxy core prime telefonrol lenne szo, android 5.0.2. vel.


2016. márc. 27. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Engedélyezted, hogy ismeretlen forrasbol is telepíthet? Nálam: a beállítások - biztonág - ismerelen forrás
2016. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami képernyőszűrő is okozhat ilyet. Kékfény szűrő például.
2016. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!