Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Próbáljatok NYOMÓS érveket...

Próbáljatok NYOMÓS érveket felhozni, hogy mért vegyek inkább iphone-t?

Figyelt kérdés
Mondjátok el, hogy mért kéne inkább azt venni, mint droidos telefonokat!

2016. márc. 27. 14:12
1 2
 11/17 Alex Fly ***** válasza:
Ha a telefonodat arra és úgy akarod használni, amire és ahogy azt a gyártó elképzelte, akkor mindenképpen jobban jársz az iPhone-nal.
2016. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az S7/S7 edge beérte az almát..sőt.

Jelenleg a samu a csúcs. Én most kivárok, jelenleg 6S em van de az s7 az oda vissza jobb mindenben. Kiváncsi leszek mit mutat az alma, most , hogy egy ilyem vetéjtársat kapott. Na meg...még ott a note6 agusztusban...ki tudja mi lesz még.

De jelenleg mindenképpen samu.

2016. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Serrano13 válasza:
En 2011 ben vettem egy samsung galaxy s2 t az sem volt olcso lehet hogy az iphone drágább de én 2012 ben megvettem egy iphone 5 öt de mivel külföldön dolgozom szükségem volt egy másik telefonra is mert azt nem akartam meloba hordani és mostanáig már androidból volt egy galaxy s3 am meg egy sony z2 m amit most is használok szoval a négy év alatt a 2 samsung annyira gallyra ment hogy majdnem évente kellett lecserelni ezert dontottem h valtok sonyra de most 2016 van es azt az iphone 5 öt ugyanugy hasznalom es ugyanolyan gyors a mostani alkalmazasokkal is mint az ujabb androidosaim a ket samsung meg mar annyira szar hogy hasznalni nem lehet kijon ket rendszerfrissites ra es annyi a telefonnak hiaba a 4 mag meg a sok ram az android erre játszik de ha megis android mellett dontesz akkor inkabb a sonyt ajanlom mert az ket eves de meg hasznalhato a samsungok meg mar semmit nem ernek az iphone tartós ennyi az elonye lehet nehezebb ra kepet tenni meg zenet ami egy syncios programmal mar nem is olyan nehez de ez tartos ami a mai vilagban semmire nem mondható ez egy eleg nyomos erv szerintem szaz szonak is egy a vege ha megbizhato tartos telefont akarsz vegyel iphont ha meg evente uj telot akarsz vegyel androidot de a samsung szerintem az androidok legalja a sony eleg jo az en velemenyem szerint ra is lehet mondani h tartos de a samsungrol csak lebeszelni tudlak egy nagy penzbehuzas az egesz vegyel iphont ha jo telot akarsz vagy ha nem jon at a rendszer akkor sonyt de samsungot semmikepp hiaba szep meg hiaba tesznek bele 20 magot is sosem lesz egy igazan tartos telefon es a mostaniak ara ugyanott van mint az iphone csak ezert evente fizetsz annyit iphone meg kitart mar nalam 4 eve es nem unom nem szidom egy percig sem voltam vele elegedetlen a samsungokkal meg csak a baj volt.Iphone ha jot akarsz vagy ha mindenkepp android akkor sony de samsung semmikepp!!
2016. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Serrano13 válasza:
A 12 es valaszolonak meg vagy nem volt még androidja vagy nincs iphonja csak egy lehurrogo aki odavan az androidert aki probalta mar mind a kettot en meg nem lattam olyat hogy jobb lenne neki az android kiveve ha teljesen tudatlan vagy es nem tudsz ra kepet zenet tenni de egy kis utana olvasasaal mindenre megvan a valasz ez a syncios program is egy oldalon volt leirva utana olvastam leszedtem es ugy pakolok kepet zenet mint androidra ez az en egyeni velemenyem de a ket telefont nem lehet egy lapon emlegetni adhatnanak barmilyen s7 et nem cserelnem le ra a sima iphone 5 ömet a samsungban teljesen bizalmatvesztettem szar az egesz konstrukcio a sony is fenyevekre van tole !!
2016. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ő oké. 12 es vagyok.

Én a note 4 et váltotam iphone 6s re. Mivel a note 4 és maga a droid egy rakás szar. De szerintem most ez az s7 / s7 edge nagyon király lett.

Nemtudom mi rosszat írtam l hogy ennyire kikellet oktatni. :D

Én almás vagyok, ipad air,ipad mini,iphone6s em van. De nem vagyok elfogult és most azt látom hogy ez az s7/s7 edge nagyon király lett. De mont mondtam, megvárom mit mutat az alma szeptemberben.

2016. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Serrano13 válasza:
Elnezest azt elfelejtettem odairni hogy elnezest ha esetleg tevednek :) Csak mostansag a sok "droid" hozzaszol ilyenekhez mikozben iphonet meg nem lattak es engem szemely szerint idegesit ha valaki olyan dologrol ad a masiknak tanacsot amirol fogalma sincs tiszteletben tartom a velemenyed hogy neked tetszik az s7 de en a helyedben kiprobalnam mielott dicserem mert nekem is tetszett az s3 meg egy csomo samsung mikor kijott de mikor a kezembe vettem es kicsit volt idom belemerulni rajottem hogy ez is csak egy ujabb gagyi samsung megegyszer bocsi h elfelejtettem oda irni h bocs ha tevedek csak amint az elobb is leirtam sokan vannak akiknek fogalmuk sincs a dologrol es nyilatkoznak
2016. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nincs harag :D

Nyílván már kiprobaltam, nem szeretek a levegőbe beszélni. Barátaimnak van aztán volt időm nyomkodni. De ettől függetlenűl biztos nem váltanám le az almám, mivel az mindig jó volt de bekell ismernem még almás létemre is , hogy amit most csinál a samu az jó és jó irányba haladnak. De ez nekem is jó mert így az almának mégdurvábbat kell mutatni , hogy fevegye a versenyt. :D

2016. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!