Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom akkumulátor csere...

Telefonom akkumulátor csere után is gyorsan merül, miért?

Figyelt kérdés
2 és fél éves HTC telefonomba új akkut vettem de így is ugyanolyan gyorsan lemerül ez (2-3 órát) jelent. Valaki tudna segíteni?

2016. márc. 29. 19:49
 1/3 Lájsz ***** válasza:
Több okból is merülhet egy készülék. Lehet szoftveres,hardvere,illetve akku probléma. A szoftverest kizárhatjuk mert bármilyen rossz is egy szoft,ennyi idő alatt nem eszi meg az akkut. Az akku hibát is kizárnám,lévén ugyanannyit megy az újjal is mint a régivel. A legvalószínűbb hogy van némi alaplapi zárlatod,ami felzabálja az energiát. A készülék alaplapjának alkoholos áttisztítása valszeg megoldaná a problémát. Azért ezt bízd szakemberre,max 1500 forintod bánja. Nálam legalábbis ennyi egy paneltisztítás.
2016. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy S4 csinálta ugyanezt és az új akkuval is irtó hamar lemerült. Addig míg ki nem kapcsoltam a 4G-t a telefonban. Utána a régi akkuval is jó lett.
2016. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínüleg az akku a hibás mivel ráteszem töltőre és 2 óra alatt van 50%-on aztán 70%-on megáll és 20 perc alatt lép 1%-ot felfelé aztán egyre lassabban. Szerintem jelzek annak a cégnek ahonnan vettem. Köszi a segítséget.
2016. márc. 30. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!