Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon rossz képeket csinál...

Nagyon rossz képeket csinál mostanában a telefonom. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy kb 3 hónapja nagyon homályos képeket csinál, előtte viszont gyönyörűeket.


Volt közben egy szoftverfrissítés, ami közben meghalt a telefon.. Facebook használhatatlan volt, többször visszaállt a háttérkép az eredetire, meg úgy igazából azóta sokszor lefagy és meghalnak az alkalmazások.

Samsung galaxy grand prime telefonról van szó.


Mi lehet a gond, mit csináljak?


2016. márc. 29. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs rajta fólia véletlen?
2016. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na azért ennyire szőke nem vagyok.. :D Nincs semmi, meg is tisztogattam, visszaállítottam a kamera beállításait, próbáltam máshogy fókuszálni, de mindenhogy szar.


Mutatok egy példát

[link]

2016. márc. 29. 20:38
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez pedig akkor készült, amikor megvettem a telefont...

[link]

2016. márc. 29. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem látni semmit csak azt hogy egy sötétben készült fotót akarsz összehasonlítani egy világossal. Ez így nem jó.
2016. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Millió képem van az elmúlt 3 hónapból, világosban, sötétben, mindenhogy szar. Csak ez volt feltöltve, nincs kedvem most feltölteni másikat... Hidd el a többi, világosban készült is ilyen..
2016. márc. 29. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de a sötét fotódon csak azt látom hogy irtó zajos és igyekszik összemosni azokat a pixeleket amiket az AGC miatt sz@rul számolt ki.
2016. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Őszintén, én nem értek ehhez... A világos fotóim is ugyanilyenek.

Mit csináljak szerinted, hogy újra jó legyen?

2016. márc. 30. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy az ISO érzékenység automatikus legyen.
2016. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!