Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet megnézni a Lumia...

Hol lehet megnézni a Lumia 532 telefon ikonjainak a jelentését?

Figyelt kérdés
A kezdő képernyőn a legfelső sorban van a SIM ikon, de azon nálam van egy "behajtani tilos tábla" is. Van is problémám a SIM telefonszámok készülékre másolásával. Van ott még egy névjegykártyához hasonló ikon is, azt sem tudom, mit jelent. Köszönöm, ha tudtok segíteni!

2016. márc. 30. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. a kézikönyvben benne kell, hogy legyen
2016. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Boda Gergő ***** válasza:
Az adott Sim nincs hálózaton, magyarul vagy nem adtad meg a pPIN kódot, Vvagy repülőgép módban van , vagy annyi a Simnek, esetleg letiltott a telefon/sim. A lényeg a kártya nem tud hívást, sms-t küldeni, fogadni
2016. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Boda Gergő ***** válasza:

[link]


De itt van az online felhasználói kézikönyv is hozzá. Fél perc Google-val.

2016. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A felhasználói kézikönyv nagyon hasznos, én nem találtam meg korábban. Pont az a probléma, hogy hívásokat, SMS-eket, mindent tudok kezdeményezni a SIM-ről, csak a telefonszámokat nem tudom bemásolni róla a Kapcsolatokba.
2016. márc. 31. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!