Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s2-en hogy...

Samsung Galaxy s2-en hogy lehet a hangpostát meghallgatni?

Figyelt kérdés
Sima, SMS-ben érkezett 2 hangpostafájl, amit nem tudok meghallgatni. Mind a két megadott számot fölhívtam, végighallhattam az útmutatást, beírtam azt a kódot, de az üzenetet nem tölti be, azt mondja, ilyen kód nincs. Azóta megváltoztattam a hangpostaszámom, de így se megy. Mi a teendő?

2016. márc. 31. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én még sosem hallottam olyanról, hogy hangposta SMS-hez csatolt fájlban érkezett volna. (Eleve SMS-hez nem lehet fájlt csatolni, az MMS.)


A hangposta az olyan, mint egy üzenetrögzítő, amit a szolgáltatód biztosít. Ha üzeneted van, csak arról kapsz egy SMS-t, hogy üzeneted van.


Plusz a hangposta hívásához egyetlen kód van (amit több rendszerben meg sem kell adni alapból), ezt általában a szolgáltató weblapján módosíthatod. Ha nem működik a kódod, akkor hívd fel a szolgáltató ügyfélszolgálatát.


"megváltoztattam a hangpostaszámom"


Biztos, hogy a hangpostáról beszélünk? Nincs saját hangpostaszámod, csak egy központi szám van, amit elvileg soha nem kell módosítani.

2016. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!