Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VIBER: Ha feloldom a blokkolás...

VIBER: Ha feloldom a blokkolást, hova kerül az a "partner"?

Figyelt kérdés
Leblokkoltam egy ismerősömet , feloldottam , viszont nem rakta vissza a partnerlistámba.Sajna a telefonszáma nincs beírva és nem tudom...mit lehet ilyenkor csinálni?Hogy tudom visszaszedni?Gondolom , ha ő rám írna...de összevesztünk szóval kétlem , hogy ő írna rám...:(

2016. ápr. 1. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tűnik el, ha kitörölted a számot a névjegyzékből.
2016. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De elméletileg nem volt a névjegyzékembe beírva...
2016. ápr. 1. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor bizony nem fog visszakerülni...a Viber nem olyan mint a Facebook, hogy jelölgetjük egymást ismerősnek. Csak telefonszám alapján azonosítja az embert. Ha neked nem volt meg a száma, akkor az egész beszélgetés úgy indult, hogy ő írt neked nem?? Innentől olyan mint az SMS..ha kapsz valakitől, akinek nincs meg a száma, látod, és válaszolni is tudsz rá, de ha kitörlöd, és nem tudod a számát, akkor már nem fogsz tudni írni neki.
2016. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Basszus...:/ akk. jól elk...rtam..
2016. ápr. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!