Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, ha egy...

Mi lehet az oka, ha egy nyomógombos "buta"-telefon magától kikapcsol indokolatlanul?

Figyelt kérdés
Tehát van egy régi típusú nyomógombos készülékem, amit munka céljára használok. Mostanában azt vettem észre, hogy időnként csak úgy kikapcsol, senki nem nyúl hozzá, nem merül le (ez volt az első tippem, de nem), nincs ötletem. A telefon síkjában vannak a nyomógombok, szóval nem ugranak ki. Esetleg érintkezési hiba, akkumulátor, vagy más? Járt már így valaki? Teljesen rendszertelen a dolog, eddig nem figyeltem meg semmi olyat, hogy köthető lenne-e valamihez. Akkor is csinál ilyet, ha egyszerűen csak le van téve éjszakára az asztalra, és senki nem mozdítja meg reggelig. Még odáig nem jutottam vele, hogy zavarja a napi dolgaimat. Nem régóta van ez a probléma, pár éve már használom.
2016. ápr. 1. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy az aksi vagy egyszerűen elromlott
2016. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!