Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphonom és bekapcsolta...

Drlumper kérdése:

Az iphonom és bekapcsolta automatikusan a wi-fi asszisztenst 45000 Ft majdnem letérdeltem Beszéltem az ügyfélközpontal 12500 Ft -ot elengednek az összegből mit lehet ilyenkor tenni mert ez elég sovány vigasz ha vagy 70000 nél jár az adatforgalom?

Figyelt kérdés

#iPhone #Wifiaszisztens
2016. ápr. 1. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom mi az ??? , de biztos kilehet kapcsolni.
2016. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ki lehet de lehúzott rólam vagy 70000 et mire észre vettem kb fél óra alatt
2016. ápr. 1. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy húzhat le az emberről ennyit?????
2016. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd már le hogy mi az. Legalább tanulhatnak belőle az iPhonosok.
2016. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Reggel frissítettem és utána bejöttem a munkahelyemre ahol WiFi-t használok erre egy 20 perc múlva jött az űzi hogy 17000 nél járok Nem gyanakodtam mert külföldön vagyok erre megint egy 20 perc után jött az űzi hogy 45000 nél vagyok csak néztem mint a hal aztán belenézek a beállításokba és látom hogy be van húzva a wi-fi aszisztens ami átkapcsol rendes netre ha nem elég erős a wi-fi hát így Most próbálok mindenféle fórumon tájékozódni
2016. ápr. 1. 22:27
 6/8 Laaszlo ***** válasza:
Sovány vigasz, de ne vegyél iPhone-t!
2016. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez furcsa. Android van de az ilyet sose csinált. Pedig én is használom külfőldön is. Ha wifin akkor ott marad. Az biztos hogy a net nagyon drága kint. De az is furcsa hogy ilyen rövid idő alatt ekkora adatforgalmat generáljon. Mint írják , de én nem hiszem , iPhone lenne a hiba???
2016. ápr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hiba az, hogy frissítés után ez az opció alapértelmezésben be van kapcsolva.


Minden "jótanács" utólagos, hiszen ez már megtörtént, de mondjuk ha külföldön az ember kikapcsolja a mobil adatforgalmat, akkor az asszisztens nem tud működni. Vagy lehet vásárolni külföldre mobil adatcsomagokat, amik egész nagyok, és árban nem olyan vészesek.


De ilyen rövid idő alatt hogyan lehet ekkora adatforgalmat generálni?

2016. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!