Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek ballagá...

Milyen telefont kérjek ballagásomra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most ballagok nyolcadikból 14/L

Maximum 35000 forintért milyen telefonokat tudnátok ajánlani , ami jól teljesít is. Tudom ennyi pénzért nem lehet olyan jókat venni....

Fényképezésre , netes alkalmazásokra , telefonálásra, jegyzetelésre használnám :D

Köszi előre is a segítséget



2016. ápr. 1. 22:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* azt még kihagytam hogy : tudom még korai a kérdés , de szeretném már eldönteni , hogy ne az utolsó pillanatokban keljen :)
2016. ápr. 1. 23:00
 2/15 anonim ***** válasza:
7%

szia :)

a helyedben szemelyesen elmennek valamelyik szulommel egy kozeli szolgaltato boltjaba ( telenor, vagy tmobil vagy valami), es megkerdeznem ott, hogy ok mit ajanlanak adott osszeghatarig. egyebkent en, mint laikus egy nokia lumia keszuleket ajanlanek neked. nagyon okos kis darabok.

2016. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget , lehet így lesz majd :)
2016. ápr. 1. 23:42
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
A szolgáltatót ha megkérdezitek az valószínűleg azt fogja ajánlani ami éppen nem fogy. Én azt javaslom inkább hogy ha valaki a családnól tud rendelni és ismeri a menetét, akkor a Tinydeal-ról nagyon szuper telefonokat lehet rendelni. Ugyan azért az árért mint itthon, sokkal jobbakat lehet. Ha kell privátba tudok linket küldeni.
2016. ápr. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi pénzért a kamera nem lesz a legjobb.

Eustock.hu-n van Doogee x5 pro ha az andorid mint oprendszer bejön. Ár/érték aránya egész jó, csak a kamera ami elég gyenge. Igaz ilyen áron ez nem meglepő.

2016. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha szeretnél jo alkalmazásokat letölteni rá, akkor a Lumiát hanyagold. Inkabb Android.
2016. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
LG Spirit LTE szerintem tökéletes. Mondanám még a Doogee X5 Pro-t is, de annak csak a 2 GB ram az egyetlen előnye, viszont kamerában és minden másban is az LG sokkal jobb, 1 GB ram pedig éppen a minimum, ami manapság mindenképp kell egy Androidos telefonba. Normális webshopból a Mobilbirodalom-ban a legolcsóbb, 33 800 Ft.
2016. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Tinydeal oldalát , találtam egy nekem nagyon tetsző telefont , és nem is olyan drága nekem.

[link]

2016. ápr. 2. 13:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Annyira nem rossz. Igaz kicsit régi már a 4.4-es android.
2016. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azért szeretném kérni a segítségeteket , mert em nagyon értek az ilyesmihez (pl: 4.4 )

Köszi

2016. ápr. 2. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!