Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Note 2 véleményeket...

Samsung Note 2 véleményeket kérek szépen?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. ápr. 2. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Huhh hat nem is tudom. Nagyon oreg telefon mar szerintem. Mennyiert venned ez attol is fugg, mert en 20nal tobbet mar nem igen koltenek ra szerintem. Ez mar akkor is egy 2012es telefon es mar 2016 van. Most mar lassan egy also kategorias telefon is elveri. Meg mindig jo, de az ideje mar reg lejart. Mint a sony xperia z, az is egy jo telefon meg mindig, de lassuk be mar az is ideje mult, ahogy ez is. Nem ajanlom, de egyebkent ezt neked kell eldonteni.
2016. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. 43-ért venném használt telefonos boltban. Megláttam és beleszerettem. De félek,hogy egy szép külső,nem annyira jó belsőt takar. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2016. ápr. 2. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
A 43 ezer szerintem már sok érte. Inkább akkor gyűjts még mellé egy keveset, és tudsz venni egy jobbat. Az a baj hiába veszed meg, nem lesz időtálló. Régen én is azt csináltam, hogy mindig egy régebbi csúcs modellt vettem meg, de félévente kellett cseréljem a telefonokat, aztán rájöttem jobban ki jön az ember, ha megvesz egy aktuális csúcsmodellt (anno én is hasznaltan vettem a g3-at 75-ért, és hibátlan még mindig, talán majd jövőre lecserélem g6-ra ha lesz olyan). Használtan is vannak tök jó telefonok, mikor egy "gazdag" ember megteheti mindig az aktuális kegjobbbat megveszi, a régit meg beadja gsm-be. De attól mert valami használt, attól még lehet jó. Lehet hogy ez a Note 2 is hibátlan lenne, csak már pénzkidobás lenne, amilyen játékok kijönnek manapság, kijelző felbontása sem a legjobb.
2016. ápr. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!