Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha túl kicsi a...

Mit tegyek, ha túl kicsi a telefonom belső tárhelye?

Figyelt kérdés
Olyan sz@r nincs memóriakártyám és a tárhely olyan kicsi hogy egy fényképet sem tudok csinálni. Egy hülye játék sem fér rá. Mást nem lehet rajta csak hívni. Pedig ez egy okos telefon akar lenni. Memória kártyára nincs pénzem. Mit tehetnék?

2016. ápr. 2. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


erről van szó? Ha igen akkor ez nagy cumi, 256Mb RAM-os telefont már nem láttam legalább 5 éve, nem is tudom hogyan lehetséges ilyet gyártani manapság. Na meg az 512Mb tár nem tudom mit jelent a specifikációban, manapság nem létezik teló 4GB alatt, lehet elírták? Neked mit mutat a teló menüjében?

2016. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mivel szegényebb család vagyunk ezért mindent probálunk olcsón megúszni ez a telefon 10.000 volt most 1 orát szenvettem azért hogy ezt a választ elküldje mert netezni sem lehet rajta. És igen... Ez az a telefon. A menü ''írást'' nem tudom mire értetted. Az alkalmazásokon kívül nincs semmi. Ja és anyám is vett ilyet amit hibássan adtak el neki. A kamerája volt hibás nekem is hibás lehet benne valami?? 😱
2016. ápr. 8. 11:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Az sem elképzelhetetlen, de a gyege telefonok mind ilyen vackok szoktak lenni.

Ezért érdemesebb vagy tovább spórolni és venni egy jobbat, vagy használtan nézelődni telefont, mert az ilyen vackokkal csak a szívás van.

2016. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Norbi658441 ***** válasza:
Hát sajnos 10ezerér még használtan is nehéz jó telefont is venni,de szerintem felesleges volt új telót venni,akkor tényleg inkább egy használt telefon.Esküszöm egy Galaxy S Plus stöbbet ér használtan.
2016. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Alex Fly ***** válasza:
Ebben az esetben be kell ruházni azt az egy-két ezrest egy memóriakártyára. Az olccsó telefonok azért olcsók, mert a gyártók spórolnak, amin tudnak. Pl. a háttértáron. A telefonhasználók túlnyomó többsége -amelyik telefon esetén megvan a lehetőség- használ memóriakártyát. Tehát a belső plusz tárhely elhagyható...
2016. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!