Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy oldjam fel a telefont,...

Hogy oldjam fel a telefont, ha letiltott?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elmentem reggel otthonról, véletlen otthon hagytam a telefonom, kaptam egy sms-t egy barátnőmtől aki elég félre érthető dolgot írt! Erre a párom elkezte próbálgatni a.telefonomat feltőrni és eljátszotta az összes lehetőséget ami azt hiszem 8! Tehát az iphone letíltott, voltam bent telefonos boltba azt mondták nem lehet "feltőrni" de én ezt nem hiszem mert hallottam már ,hogy volt aki megcsinálta! Az lenne a kérdésem ,hogy tudtok-e ebben segíteni! Hol csináltassam meg a telefonom? Icloudba is be vagyok jelentkezve tehát tudom a kódot, nem loptam a telefont! Meg facebookba is gmailbe! Meg az ujjlenyomatom is oké! Csak azért mondom még mielőtt valaki azt mondaná loptam… csak az a baj letíltott… !

Azért írok ide mert gyors a válasz…! Általában… Mit lehet vele csinálálni?


2016. ápr. 2. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a számlát, garancia jegyet pecsettel fotozd le
2016. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
54%

Nyugi :)


[link]


Merre laksz ?

2016. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom, csak már elég ideges vagyok sok minden jött össze máraaa…! (:
2016. ápr. 2. 21:00
 4/6 anonim válasza:

De a T-be is beviheted ...

Ott ius segítenek!!

2016. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy az enyem miert lett torolve😱 Amugy en az vagyok akinek irtal uzit😄 De fogalmam sincsen miert tuntek el. 😔
2016. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vekem ilyen történne, én biztos hogy a barátnőmmel csináltatnám meg. Megtanítanám vele hogy mit nyomkodjon legközelebb. Vagy lerendezné, vagy venne egy újat esetleg.
2016. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!