Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nagyon féltékeny....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon féltékeny. Egyik este miközbe kézimunkázott rajtam, a fülembe súgta, ha megcsalom akkor felizgat és összetöri a heréimet. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 21:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
És most befostál, mert ha kiderül akkor neked véged.
2015. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
tetszik :P
2015. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem vegkepp nem jo dolog. Mond el neki h ezzel tonkre vagja a kapcsolatotokat! 23N
2015. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 opened paradise ***** válasza:
98%

Ismerős! :'D


Ne aggódj,az ilyen meg is teszi.

2015. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

Mond meg neki, hogy akkor te bármikor a keze ügyei közé adod a golyóidat, mert biztonságban lesz ott, mivel nem csalod meg és még jó érzés is, amit vele csinál, hiszen kényezteti.


A féltékenység pedig egy betegség, miszerint az egyik fél nem tartja magát elég jónak ahhoz, hogy a párja vele maradjon.

2015. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%
Ez ellen úgy tudsz védekezni a legjobban, hogy nem csalod meg..ilyen egyszerű..
2015. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Én nő vagyok, de ha férfi lennék, egy ilyen beszólás után otthagynám az illetőt, mint eb a Szaharát, ugyanúgy, mint ahogy nőként is egy férfit egy hasonló súlyú kijelentés után.


Értelmes ember ilyennel szerintem nem viccel. Elborult agyú nők pedig tettek már olyan drasztikus dolgot férfiakkal akár féltékenységből, akár más okból - jellemzően álmukban, a védekezésre képtelen állapotukat kihasználva, - amivel hetekre témát adtak a bulvársajtónak. Gondolom, többségük esetében nem minden előjel nélkül.


El lehet itt poénkodni a témán, de ha nem trollkodásból írtad ki ezt a kérdést, és a fenti mondat valóban elhangzott a barátnőd szájából, akkor a helyedben igen komolyan elgondolkoznék rajta, hogy mennyire van rendben pszichésen.

2015. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy ezt a barátnőd sem gondolta komolyan?
2015. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%
Otthagynám, mint a sz"rt.
2015. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Szerintem komolyan mondta, nem viccelt.
2015. jún. 29. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!