Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 lite-nak tényleg...

Huawei P8 lite-nak tényleg nagyon rossz a kijelzője?

Figyelt kérdés
A héten tervezek beújítani egy ilyen telefont, de most olvastam egy cikkben, hogy a kijelzője nem elég fényes és hogy kicsit pixeles? A pixelesség érdekelne a legfőképpen, mostani telefonom 4,6' kijelzőjű HD-s képpel amin egyáltalán nem látok pixeleket, viszont a Huaweinek 5'-os a képernyője és HD.

2016. ápr. 2. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
5" HD az 294 ppi pixelsűrűséget jelent, ami szerintem a minimum, ami még jónak mondható, ez alá semmiképp ne menj, bármilyen telefon mellett is döntesz végül! A gyenge fényerőről mondjuk én is most olvastam, nem tudom, hogy fullra felnyomva milyen lehet. :/ De engem leginkább az üzemidő aggaszt, 2200 mAh akksi eléggé kicsi az erős hardverhez képest. Viszont szerintem egész jó telefon, nem nyúlhatsz mellé vele!
2016. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a pixeleken múlik.A hasonló kategóriában lévő Redmi 3-nak jobb a fényereje,pixelek száma ugyan annyi.

Mondjuk az aksi az nem valami erős ezért inkább ajánlom a Xiaomi Redmi 3-at.Nem rég jelent meg és már elég sikeresnek mondható:jó aksi,jó kijelző,jó anyaghasználat,jó hardware mondjuk a Kirin-hez képest nem tudom hogy állhat az S616 de nem lehet rossz.

2016. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a Xiaomi nincsen a telekomnál, pedig onnan szeretnék vásárolni előfizetés miatt.
2016. ápr. 2. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőfizetésesen veszed akkor jobbat nem találsz.Kompromisszumokat kell kötni ez esetben,de ha azt nézzük az összes telefonba van valami hiba.A P8 lite-ban:a gyenge üzemidő és kevés fényerő,de mondjuk egy hasonló árban lévő Samsung-gal meg minden más. :D
2016. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, de szerintem egyáltalán nem pixeles a képernyő. Igaz, nekem elötte egy gagyi okostelóm volt, az nagyon az volt, de ahhoz képest eznnek olyan szép képe van. Nekem a fényerővel sincs gondom és az üzemidővel se. Én naponta feltöltöm, mert egész nap úton vagyok és nem akarom, h pont akkor merüljön le, de eddig nem siekrült 1 nap alatt elmerítenem. Igaz én max. candy crushal játszom rajta mással nem (bár ez aku szívó játék), facebookozok, zenét hallgatok, fényképezek stb., plusz be van kapcsolva az internet, wifi, bluetooth és a fényerő is olyan 70-80%-ra van állítva, és így nekem estére kb. 40%-ig merül le
2016. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom, az akku üzemideje annyira nem zavart, a mostani telefonomat is minden este tölteni kell. De így már nyugodt szívvel veszem meg. Köszi a válaszokat, ment a zöld. :)
2016. ápr. 3. 00:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen :) DE amúgy ha biztosra akarsz menni, üzletben szerintem meg tudod nézni, én is elmentem elötte , mert jobban szeretem élőben látni hogy milyen is, a képet gyakran nem adják vissza ugyanazt.
2016. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem pixeles, a színek is a helyükön vannak.

A második ilyen p8 lite telóm van és érdekességképpen a korábbi ami 5.0-ás androiddal került forgalomba (egyébként wifi széria hibás volt) annak valóban gyengébb volt a fényereje mint az idén érkezett 5.0.1-frissitésűnek. Szerintem gyárilag javítottak a kijelzőn mert jóval erősebb fénye és kontrasztja van. Jó teló, nagyon szeretem.

2016. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!