Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Találtam pár telefont, amelyek közül nem tudok dönteni.

Samsung Galaxy A5, LG G3 , Huawei P8 lite, Xperia z3 compact...

Nem vagyok az a nagy guru, nem értek nagyon hozzá, szóval olyan értelmes emberek válaszát várom, akik értenek is hozzá, van nekik esetleg és erősen ajánlják!



2016. ápr. 3. 23:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Általánosan elmondható,hogy mindenki ajánlja a amit éppen használ.

Nekem samsung s5 van,de azt mondom,hogy az iphone 4s jobb volt egy fokkal.

Igaz ez nem segtség,de a következő csere előtt tuti egy hétig fogom a netet bújni.

2016. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

A samsung superamoled kijelzője hajlamos "beégni", azaz ahol sokáig mutat egy adott formát (pl az akksi, wifi erősség jel, vagy az óra nullái) azok akkor is látszanak halványan ha mondjuk mást kéne megjeleníteni, pl képeket nézel vagy böngészel. Számomra ez kizáró ok.

Az lg g3 már "régi" és szerintem zavaró hogy hátul vannak a hangerőgombok, zsebben könnyen benyomódnak.

A p8 Lite pedig nem annyival olcsóbb mint amennyivel butább a sima p8-nál, sajnos az csak egy középkategóriás készülék környékén van.

A z3 compact viszont ugyanolyan csúcskészülék mint a nagytesója, simán bírja két napig egy feltöltéssel, kényelmesen elfér a zsebedben és vízálló, ami lehet nem tűnik elsőre fontosnak de azért megnöveli a komfortérzeted használat közben. Hátrany hogy kicsit vaskosabb mint a többi, de szerintem így jobb kézben tartani. Hardveresen is ő a legerősebb.:)

2016. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, én 4-5 napja böngészem a netet, a teefonokban a procit, akksit, ramot, mindent összehasonlítottam és egyikben ez jobb, másikban az.. sajnos nem jutottam semmire.. rengeteg telefont néztem már.. (Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony, LG, Allwiew, Ulefone stb)

Nekem az iPhone menüje nem tetszik magában és maga a telefon sem..

2016. ápr. 4. 00:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg a Xiaomi Redmi 3 is versenyképes a Z3-mal?
2016. ápr. 4. 00:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Pontosítanék, a G3 is van olyan erős mint a z3c, és csak pár hónappal "idősebb". és nagyobb felbontású a kijelzője is. Szóval a kettő közül próbálj meg választani, fogdosd meg őket mondjuk egy mediamarktban, az is sokat segít a döntésben:)

Én továbbra is a z3c-t ajánlanám

2016. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Végülis igen, hozza az elvárhatót, sőt kicsit többet is, és ő a legújabb,"modernebb" a felsoroltak közül, bár személyes tapasztalatom nincs vele kapcsolatban.
2016. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem Sony Z3c van. Minden megy rajta és még egyszer sem fagyott be vagy laggolt. Nekem a 4,6 collos kijelző a hátrány csak mert nagy a kezem és elvész benne, de ez már a saját problémám. Tehát tudom ajánlani! Ha netán kicsi akkor pedig Z3 :)
2016. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!

Nem szavazat alapján, de utána is olvastam részletesebben és úgy látszik, hogy eddig a Z3C a nyerő.

2016. ápr. 4. 00:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni:)
2016. ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 lencsefőzelék ***** válasza:
2016. ápr. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!