Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung telefont vegyek?

Milyen Samsung telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Samsung telefont szeretnék venni, max 40ezer ft-ért.

Gondolkodtam a Samsung galaxy core 2-n, de itt azt olvastam, hogy nem éri meg, belassul stb.

Milyet vegyek?

Ha valakinek van samsung telefonja, leírná a tapasztalatait? :)

Elöre is köszönöm szépen!



2016. ápr. 3. 12:02
 1/4 anonim válasza:
Nekem s3 van, de nem ajanlom. Nagyon lassu es ha felnyitom akkor minden netes vackot megmyit. Sokszot lefagy es nem akar bekapcsolni. Olyankor kikell vennem az aksit es utana ujra bekapcsolni. Amikor hivok vele vkit, amikor kicsong, akkor ugy recseg hogy meglehet tole suketulni, de egy ido utan visszaall. Van amikor nem. Keves a memoriaja. Szinte alig lehet rarakni barmit is. A billentyuzete pedig pocsek. Kb ennyi ami eszembe jutott hirtelen.
2016. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

40-ért nem jó Samsungot venni.

30-ért Doogee x5 pro eléggé best buy.

2016. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Samsung ennyiért fejetős.

+1 a Doogee X5 Pro.

2016. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Samsungokkal az a baj, hogy eléggé túlárazottak, ugyanannyi pénzért sokkal jobbak is vannak! Például a már említett Doogee X5 Pro is jó minőségű, vagy pedig az LG G4c, ez utóbbi is kóreai, mint a Samsung, mégis sokkal jobban megéri, és önmagában is jó! Vagy ha nagy neked az 5", akkor LG Spirit LTE, tehát ezt a 3 telefont inkább érdemesebb megfontolni, mint egy Samsungot!
2016. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!