Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltudja veszíteni a jótállást...

Eltudja veszíteni a jótállást a telefon?

Figyelt kérdés

Beadtam a telefonom szervízbe.. mert folyamatosan újraindult magától..

Erre felhívnak, hogy a telefont megpróbáltam újra telepíteni ( Igen, gyári beállítások visszaállításával ) és ezért elveszítette a jótállást.. úgymond, ezzel bele nyúltam a rendszerbe.. köszönöm

ilyenről se hallottam még...



2016. ápr. 5. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, ettől nem veszik el a garancia.
2016. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor csak át akart baszni az emag?

ennyit az emagról.. pff

2016. ápr. 5. 14:13
 3/8 anonim válasza:
67%
én eleve úgy adtam le garanciális szervízre, hogy "gyári beállítások visszaállítását" csináltam, hogy ne túrkáljanak a szerelők az adataim között, és megcsinálták. Csak át akarnak verni, lerázni. De nem muszály a hitvány emaggal egyezkedni, ha pl samsung a telefon, rögtön viheted a samsung márkaszervízbe is. Ha egy márkaszervízbe adod, az sokkal hatékonyabb, mert a javítást rögtön megkezdik, nem úgy mint a viszonyteladó, pl média genyó márkett, vagy az e mag, mert azok még elküldik valami kóklernek javításra.
2016. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%
Ja! Szerintem ajáld az emagot a fogyasztóvédelem és a nav figyelmébe, vásárlók megtévesztéséért és gazdasági erőfölénnyel való visszaélésért.
2016. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ugorhatna a gari, ha másik - főzött - ROM-ot tennél rá. A gyári adatok visszaállítása, viszont nem ilyen.
2016. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy emag....


.... Így már más. Sok panasz érkezett erre a cégre, én sem rendelnék tőlük.

2016. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve. Normális helyen kellett volna venned, és akkor nincs baj.
2016. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szervíz előtt amennyiben lehetséges ajánlott a gyári beállítások visszaállítása, hogy ne kerülhessenek ki véletlenül se az adataid. Szóval ezt ne hagyd nekik, reklamálj.
2016. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!