Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. - Miért nem tudom...

Huncutkahhh kérdése:

S. O. S. - Miért nem tudom megnyitni a mappákat a számítógépen a telefonomról? Segítsen már valaki légyszíves, mert minden adatomat elfogom veszíteni a telefonomról.

Figyelt kérdés

A telefonomról (LG KM900-as) minden adatot (képeket, zenéket) át szeretnék másolni a számítógépemre, mert szoftver frissítést akarok végezni a telefonomon. Amikor felismeri a gép a telefonomomat és megnyitom a (H:) Cserélhető lemezt akkor a benne lévő mappák: Képek, Zenék, Videók, stb. Minden mappát "Parancsikon" ként jelenít meg és csak 2 kb-ot foglalnak és ha rákattintok bármelyikre azt írja ki, hogy:

"A Windows nem találja a(z) 'H:\RECICLER\f2f60eee.exe' fájlt. Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a nevét, majd próbálkozzon újra."

Még soha sem törétnt ilyen. Nincs a telefonomban memória kártya, azért mert a belső memória 8 Gb és az nekem éppen elég. Légyszíves segítsen már valaki, mert ezek az adatok nagyon fontosak a számomra.

Előre is köszönöm aki komolyan veszi és segít nekem.

Üdvözlettel: K.M.(22/F)


2012. jan. 14. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Autorun vírus van a gépeden, és most már esélyesen a telefonon is.
2012. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mi a teendő vagy mit lehet ez ellen csinálni?
2012. jan. 14. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Felraksz egy normális víruskeresőt (próbaidős is jó), és futtatod úgy, hogy a telefon is rá van dugva a gépre. Teljes körű keresést végezz, ne gyorsat, meg optimalizáltat, meg hasonlót. És ellenőriztesd a cserélhető meghajtókat is.


AVG, Kaspersky, ESET, Panda, Avira, Avast stb. Van vagy ezer.


Ha egyik sem talál semmit, akkor kapcsold be a rejtett és rendszerfájlok megjelenítését, és a meghajtóid gyökeréből töröld az autorun.inf fáljokat. Ez a terjedést megállítja, bár a fertőzést nem feltétlen szünteti meg.

2012. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2012. jan. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!