Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalt valaki meg ilyet...

Tapasztalt valaki meg ilyet az Iphonejával?

Figyelt kérdés
Egy Iphone 6 osom van es nah mint minden atlagos telefon tulajdonos, en is másfél év alatt leejtettem nehanyszor a telefonomat, de tenyleg nem sokszor es tenyleg nem nagyon nagy magassagokbol... en egy gondolom h viszonylag ugyelni szoktam a dolgaimra... es erre a telefonra is a szokasos modon ugyeltem... persze mint ahogy emlitettem ugyetlensegbol nehanyszor esett de nem nagyot... es altalaban tok is volt a telefonon... De az utolso leejtes ota nem akarja a letoltott terkepen megtalalni a sajat helyet... Tehat a GPS jelet gondolom nem talalja kello keppen, De nagy ritkan neha mukodik... de amint esetleg kap egy erosebb elmozditast egybol el is veszti a jelet egybol ... de a legtobb esetben meg sem talalja a helyet... Elegge zavar a dolog... Tudna nekem valaki segiteni? Nagyon fontos lenne! Bocsanat a hosszu magyarazatert... ! Koszonom elore is !

2016. ápr. 6. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd szervìzbe, valami megsèrült benne.
2016. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!