Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom itunessal...

Miért nem tudom itunessal frissíteni az iphone 6-om, de még visszaállítani a gyári beállításokra? (többi lenn)?

Figyelt kérdés
azt írta ki a telóm, hogy frissítsem a 9.3.1.-re.Kikapcsolt a telom, és amikor be akartam kapcssolni, csak azt hozta ki, hogy csatlakozzak a számítógépemen az ituneshoz. megtettem, és kijott hogy frissítsem, vagy állítsam vissza a gyári beállításokra. először a frissítés majd a visszaállítás sem sikerült, mert kiirta, hogy valamilyen hiba történt...szóval most konkretan meghalt a telefonom, ha bekapcsolom, csak az ituneos logot írja ki, hogy csatlakoztassam. köszi a válaszokat!!!

2016. ápr. 6. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Abban valami elromolhatott. Remélem, garanciás még.
2016. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi a hibauzenet? remelem nem "error 9"
2016. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt írja ki, amikor visszaállítás gombra rámegyek, hogy az iphone nem állítható vissza. Ismeretlen hiba lépett fel(3194).
2016. ápr. 6. 18:53
 4/9 A kérdező kommentje:
és hogy tud elromolni a teló, ha nemcsináltam vele semmit, csak a frissítés gombra mentem rá?
2016. ápr. 6. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
DFU módban próbáltad?
2016. ápr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3194-es hiba? Na ilyet se hallottam mostanában. Nem feltételezem, hogy foglalkoztál mostanában mókolt 3GS szoftverekkel :) Legújabb iTunes van fent? (12.3.3)
2016. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem a legújabb itunes, ez lehet a probléma?
2016. ápr. 7. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nekem legalábbis egyszer volt ilyen problémám. Mint kiderült, a régi verziós iTunes nem a legújabb iOS-t próbálta felrakni, és ez okozta a 3194-es hibát. Frissítettem az iTunes-t és megpróbáltam újra, akkor letöltötte a legújabb iOS-t, és gond nélkül lefutott a szoftverfrissítés.
2016. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) bevittem szervizbe es halisten megtudtak csinalni
2016. ápr. 7. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!