Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkrement a telefonom és a...

Tönkrement a telefonom és a szüleim nem akarnak nekem újat venni. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam véletlen kiütötte a kezemből és beleesett egy vödör vízbe.. És így sajnos használhatatlan... És amúgy is piszkáltak hogy milyen kis lassú telefonom van/volt.. Sony volt.. 13/L

2016. ápr. 6. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom nincs pénzük rá.
2016. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám
2016. ápr. 6. 16:42
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Tehát véletlen kiüti? azt nem hiszem hogy véletlen lehet ütni menj el annak a gyerek szüleihez és fizzetesd ki velük (amúgy kíváncsi vok mennyibe került)
2016. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%

13 éves gyereknek minek telefon??? Persze nekem is volt de nem olyan mint a mai kölyköknek, hívni meg smsezni lehetett vele, magammal csak akkor vittem ha osztálykirándulás volt és olyankor is anyu hívott engem.. ennyi.. 13 évesen b*szottul nincs szükséged telefonra. Anyádék rendesen elb*szták a nevelésed DE NYUGI!!! már másahol is ez van.. nem hogy telefont nem vennék apád helyett de még fel is pofoználak drága kicsi kincsem.. Ha már kapsz egy normális telefont akkor legalább vigyáznál rá!!

21F

2016. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hogyan kéne elmondanom.. HOGY NEM ÉN TETTEM TÖNKRE! És azt nagyon sajnálom hogy NEKED gondolom nem volt normális gyerekkorod.. És tudod kit pofozz fel.. Bunkó paraszt
2016. ápr. 6. 17:03
 6/22 A kérdező kommentje:
A telefon 28 ezer forint volt.. 2 éve kaptam karácsonyra.
2016. ápr. 6. 17:05
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Ha rajtam múlna akkor lenne telefonod ha abból a pénzből vennéd amiért megdolgoztál.
2016. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

"piszkáltak hogy milyen kis lassú telefonom van/volt."


Probléma megoldva.

2016. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy 4-es nem tom mien gyerekkorod volt de az én osztályomba (én is 13 vok) nagyon sok gyereknek jó telefonja van gondolok itt Lg g2-re Samsung S3 Samsung A5 samsung S4 minire nekem meg samsung A3 tehát ha nem tudnád ma már ez a generáció van
2016. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! Aki értelmes választ adott annak köszönöm! Nem is értem hogy az ilyen embereknek aki a másikat piszkálják annak ebben mi a jó? Tehetek én arról hogy a szüleim nem közmunkások, és megkapok tőlük mindent??
2016. ápr. 6. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!