Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefont ajánlanátok,...

Olyan telefont ajánlanátok, aminek nagy a belső tárhelye?

Figyelt kérdés

iphone és microsoft phone kilőve

lehet lg, samsung stb...

a mostaninak kicsi a belső tárhelye, hiába van MINDEN kép, zene alkalmazás az sd-n teli van a belső memória, nem tudok frissíteni elavulnak az alkalmazások és nem tudom őket használni...



2016. ápr. 6. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen a mostani mobilod és mekkora a tárhelye, mennyid van rá és mekkora képátlójú mobil érdekel?
2016. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Norbi658441 ***** válasza:
89%
Nekem 16giga tárhelyem van +16giga microSD ,de az alkalmazásokat tényleg nem tudom áthelyezni,és sokat elvesz a rendszer (Samsung S4).Szerintem 32giga már elég kell,hogy legyen,pláne a 64giga.Tény az S7-ből azthiszem a legnagyobb a 32giga,de lehet microSD-vel bővíteni.Az S6-os szériánál már van 128giga,de csak azért mert nem lehet bővíteni(G920F).-ennek garantálom be nem fog telni a memóriája.Vagy pl ott van a Huawei Nexus 6P 128GB-al.
2016. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Amikor ilyen posztokat latok hogy iphone kilove valami mas kell mindig elfog a rohogogorcs. Vannak akiknek olyan kicsi az eszuk hogy nem kepesek felfogni egy egyszeru tenyt: ha olcso akkor xar, ha draga akkor iphone de megeri az utolso forintig.
2016. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Egyik iPhone sem éri meg az árát. Felsőkategóriás áron kínálnak alsókategóriás tudású telefonokat.
2016. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
#4 gondolom neked se volt soha iphoned, de még csak nem is fogtál egyet a kezedben, nemhogy használtad volna 5 percig
2016. ápr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van egy pár. Az Árukereső oldal, ez dobta ki, a legnagyobb belső tárhellyel rendelkező telefont:

ASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition 256GB, 172 900 Ft - [link]

128 GB-os telefonok (iPhone kivételével) - 282.000 Ft átlagáron:

Huawei Nexus 6P, Huawei Mate 8, Samsung G920F Galaxy S6 és S6 Edge - [link]

és minél megyünk lejjebb (vagyis fele tárhellyel rendelkezőeket nézünk), egyre több van:

64 GB-os mobilok - [link]

és 32 GB-os mobilok - [link]

Válassz kedvedre.

Azért meg kell határozni, mennyi a max. keret, mire legyen még képes (amit ki is használnál), milyen gyors legyen, milyen kamerája legyen és így tovább.

2016. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki segített, aki meg beszól mert nem akarok iphone-t vagy azért mert nincs rá pénzem vagy azért mert szerintem nem éri meg az árát.... engem kap el a "röhögőgörcs" hogy ezzel foglalkozol hogy másokat csesztess.. nem is ismersz, nem tudod hogy esik nekem....
2016. ápr. 7. 15:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Szívesen, de azért mondjál már egy max. keretet, mire használnád (pl. ha inkább fotózásra, akkor nem fontos a proci teljesítménye) és mennyire legyen mobil (aksi kapacitása mennyire számítson) ja és bővíthető legyen-e a memóriája.
2016. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 titkosugynok válasza:
Ajanlom neked az Lg 4X HD-t. 16 Gb belso tarhelye van, amibol 12-t tudsz felhasznalni :) es meg az ara sen rossz!
2016. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi.

előző válaszolónak: fotózni is de nem kell rá csúcs kamera, meg alkalmazásokat használni mint egy átlagos telefonfüggő :D

2016. ápr. 8. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!