Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefont ajánlanátok,...

Olyan telefont ajánlanátok, aminek nagy a belső tárhelye?

Figyelt kérdés

iphone és microsoft phone kilőve

lehet lg, samsung stb...

a mostaninak kicsi a belső tárhelye, hiába van MINDEN kép, zene alkalmazás az sd-n teli van a belső memória, nem tudok frissíteni elavulnak az alkalmazások és nem tudom őket használni...



2016. ápr. 6. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aszem az LG G4et és a G Flex2 t 2Terráig tudod felnyomni. De a G3at is elég sokáig aszem. A g3 még jó árban is van ;)
2016. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

4-es! Ezt az alsó kategóriás tudást azért túlzásnak gondolom. Attól még, hogy kisebb a processzor órajele meg csak két magos attól még időtállóságban és gyakorlati használatban sokkal jobb. Használtál már valaha iPhone-t?

Abban én is egyet értek hogy drága, de amennyi idő alatt, ameddig egy iPhone-t kihasználsz, több Androidost is kidobsz a kukába, mert egyszerűen nem bírják. Nekem egy 5 éves 4S-em van és még mindig tök jól használható. Hány Androidos modellről mondható el ugyanez?

2016. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Norbi658441 ***** válasza:
Galaxy s2 is 5 éves telefon és még mindíg egy használható telefon.
2016. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A galaxy s2 már 6 hónappal a megjelenése után használhatatlan lett.
2016. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!