Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Bluboo Xtouch...

Akinek van Bluboo Xtouch mobilja mi a véleménye róla? jó telefon?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tinydeal oldalon néztem meg. Szerintem még nem sok embernek lehet ilyen az országba. Ha tudsz onnan hozatni, érdemes. Nagy jó a leírás szerint. 52000 ft. Veri az itthoni 2-3 szor ennyibe kerülőket. Én innen vettem , telót és tabot is. Ha kell a link el tudom küldeni.
2016. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért kérdem hogy valaki talalkozott e mar vele. mert nem akarok zsákbamacskát venni! Ráadásul a páromnak is tetszik. szóval 2 kéne. én a gearbest-en néztem ki.
2016. ápr. 7. 21:01
 3/6 A kérdező kommentje:
ket vagy 3 magyar tesztet találtam róla. ott jókat irtak. de azert en olyanra lennék kíváncsi akinek van es napi hasznalatba van.
2016. ápr. 7. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Pontosan azt tudja amit leírnak. De nekem ez van.

[link]

2016. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó teló az is. Csak az a bajom vele, hogy nagy. Már az 5colos is elég nagy. De amúgy ugyanaz a kategória
2016. ápr. 7. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy az a fél coll az olyan sok. De viszont ha valaki netezni akar az biztos hogy a nagyobb az sokkal jobb. Már pedig ha ezt veszi az ember, akkor olvasgatni, böngészni fog vele.
2016. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!