Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom szar vagy mi?!

Qwertasdf18282728288 kérdése:

A telefonom szar vagy mi?!

Figyelt kérdés
Ugye, van ez az emoji jellek, akarhova irsz nos nekem Iphone 6 plus telefonom van! Es 3 napja , amikor hasznalom az emoji jelleket nos jobban mondva ha irok es bele rakok egy szivet vagy barmilyen jellet onann, kell 20 masod perc hogy vissza valtson az emojirol a bilenttyure! Es lassaban kuldi el, de viszont ha csak siman irok es semmien jellet nem rakok oda akkor gyorsan el kuldi az uzenetett nem lehetne valahogy frissiteni vagy mi a problema vele ???!!!!!

#Eletke
2016. ápr. 7. 04:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mivan?
2016. ápr. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lassul attol a fosságtól akkor ne használd. Pl. irj helyette normális dolgokat.
2016. ápr. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért lassúlt be, mert lesokkolt a telefonod a helyesírásodtól
2016. ápr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan azért használnak ilyen emojikat mert nem tudnák leírni a jelentését.
2016. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaja, szar a telefon, mert béna vagy :D
2016. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez sztem előfordul. Az én telóm is hasonló helyzetben volt. Valamilyen csoda folytán abbahagyta! Hátha nálad is ez lesz!
2016. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi a izenek valaszoltok ha bunkoskodtok?!:)

Miert nem tudok helyesen irni?!

Mert nem vagyok teljes magyar ....

Huha;):)

2016. ápr. 8. 16:38
 8/8 anonim válasza:
Mert igazából nem tudják rá a normális választ, sőt még tippük sincsen, de ők menők.
2016. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!