Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki állandóan a...

Miért írja ki állandóan a telefonom, hogy a google play szolgáltatások sajnos leállt?

Figyelt kérdés
Lenovo P780 Android 4.4.2 van rajta, vittem már szervízbe is ezzel a problémával, de az sem segített, próbáltam már többször gyári beállítások visszaállítást is, de az sem segített. A térkép alkalmazás sem működik így, valamint akárhányszor töltőre dugom vagy lehúzom akkor is kiírja és ez így elég zavaró tud lenni. Valami ötlet?
2016. ápr. 7. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozz létre Google ( G-mail fiókot ), vagy Microsoft fiókot. És azt hitelesítsd. Majd a program végigvisz rajta.. Ez hiányzik neki...
2016. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van gmail fiókom, de hitelesíteni hogyan kell? Erről még nem hallottam gmail esetében.
2016. ápr. 7. 14:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, ez a hitelesítés csak kétlépcsős azonosításnál szükséges, vagy minden esetben? Mert a kétlépcsős azonosítást nem használom.
2016. ápr. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!