Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 vs. P8 Lite?

Huawei P8 vs. P8 Lite?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni, és a Samsung A3 és A5(2016) ez a kettő tetszett meg, viszont már kezd elegem lenni a Samsungból, így váltani szeretnék és a Huawei a legszimpatikusabb.

A P8 Lite ára majdnem teljes egészében megvan spórolt pénz formájában, a simára még kb. ugyanennyit kellene gyűjtenem. Szüleim is belesegítenének egy picit, de a nagyobb részét magamnak szeretném fizetni, főleg, ha végül a drágábbik mellett döntök.

A kérdésem az lenne, hogy megéri megszorongatnom magam és vegyem a P8-at vagy nem?

Tisztában vagyok vele, hogy nem egy kategória a két telefon, és hogy nem jó felsőkategóriást középkategóriáshoz hasonlítgatni, csak szeretném tudni, hogy érdemes-e kb. fél évig lemondanom havonta egy bizonyos pénzmennyiségről, hogy megvehessem a drágábbikat. Gimis vagyok és eléggé nyúznám, a készülék eleganciája (fém/nem fém) nem annyira számít, a kamerája fontos, hogy gyorsan fussanak az appok (Buzzfeed, Youtube, Facebook és Messenger, Snapchat, esetleg pár játék, amik komolyabbak, tematikus appok pl. sorozatos) és a böngészés is.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. ápr. 7. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Most is jó telóm van, de amikor a P8-at kézbe vettem, és olvastam a paramétereit, bizony meginogtam...a Lite az nem hozott lázba..


Ha most lenne annyi pénzem, hogy újból vegyek egy nagyon jó telót, akkor bizony a P8-at gondolkodás nélkül megvenném.


Ha megteheted, akkor vedd meg...évekid nem szárnyalják túl sem szépségben, sem műszakilag...

2016. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A P8 Lite egyeetlen előnye TALÁN a gyorsabb processzor, mivel a 620-as Kirin valódi 8 magos, összeségében gyorsabbnak tűnik, viszont a hozzá tartozó grafikus chip és minden más is egyértelműen a sima P8 mellett szól.
2016. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!