Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani nagy képerny...

Tudnátok ajánlani nagy képernyős mobilokat megfizethető áron? A többi lent:

Figyelt kérdés

Kb 4,7 de inkább 5"-ös kijelzőre gondoltam.

Lenovo,zte,stb persze a még megbízható kategóriában.

Én a lenovo a399-re gondolam, de annak ultra gagyi a kamerája, az aksijárol ( 1500mah) nem is beszélve.

Persze tudom hogy az olcsóbb mobiloknál kompromisszumokat kell kötni, de csak van valami normális mobil.



2016. ápr. 8. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

30k:

doogee x5(s), x5 pro, x6 pro

50k:

xiaomi redmi 3/note 2

eustockon ennyik az árak

2016. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Én a Lenovo a536-ot ajánlom. Nekem az van, nagyon szeretem. Szuóinte minden játék fut rajta, nem laggol, eléf jó felvételeket lehet vele készíteni. Más másfél éve van meg.
2016. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Szerintem ne akarj 50.000 alatt újonnan androidos telefont, mert meggyűlik vele a bajod. Jobb megoldás lehetne, ha bemész egy GSM boltba és Xperia Z-Z1 akár Z2, Lg G2-G3, vagy Samsung Galaxy S3-S4-S5 (Galaxy s3 egy jó telefon, és GSM-ben vadi új kerül 49.000-be, mondjuk ez tavaly volt, azóta lehet, hogy még olcsóbb.) Xperia Z-Samsung galaxy S3-Lg G2 használtan mind mind mind 50.000 alatt vannak jó állapotban, és nem kell kompromisszumot kötnöd 1,5-2 évig. De bizony ha veszel 35.000-50.000 alatt egy új telefont szolgáltatónál, akkor lehet hogy 1 évet sem húzol ki vele, és szervizbe is hordozhatod őket 0-24-ben. Én régen csak 50.000 alatt vettem telefonokat szolgáltatóknál, 4-5 havonta, pontosan azért, mert ennyi idő alatt a telefon annyira használhatatlan lesz, hogy hívni sem egyszerű rajta, mert 2-er újraindul közben a telefon. És most 3 évvel ezelőtt elmentem egy GSM boltba a Boráros téren, bent Pesten, és vettem egy Xperia Z-t. Amit 2 évig használtam, nem azért 2 évig mert tovább nem bírtam volna, hanem mert egyik ismerősömnek kellett nagyon :) és el adtam neki, aztán ugyan arról a helyről vettem egy Lg G3-at, amit még egy pár évig biztosan nem adok ki a kezeim közül. Amikor mondtam ismerősöknek hogy GSM-ben veszem a telefonokat, akkor jöttek nekem azzal hogy így meg úgy ráfázok... HÜLYESÉG. Persze nem a sarkon álló csövestől kell venni, hanem szakszerű GSM boltban, ahol garanciát is adnak a telefonokra. Na de egyébként, hogy a kérdésedre is választ adjak, mármint normálisat: Samsung Galaxy Ace 4.

-4 mag 1.2 ghz

-Super AMOLED, ez nagyon szép kijelző (bár ha a felbontása nem is a legjobb 480x800, de a Super AMOLED-el Nagyon szépnek látod, ha nem volt még Full HD-s, vagy 2k-s telefonod.)

-LTE hálózat

-Közben elfelejtettem, hogy te nagyképernyős mobilt keresel, ez pedig csak 4"-os.. De azért már nem törlöm ki, hátha érdekelne.

Sok sikert.

2016. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyképernyős mobil? 5,5"-tól 6,8-ig..


ezekkel már lehet mit kezdeni.

2016. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de ezek nekem tul drágák. Max 20 000-ig kellene.

A nagy képernyő azért fontos mert gyenge a szemem.

2016. ápr. 9. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
A kissebb képernyőn is ugyanakkorák a szövegek, mert a felhasználói felület úgy skálázódik, ahogy a gyártó megcsinálja
2016. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ennyiért nem kapsz jót, párezerrel drágábban már igen
2016. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem is számitottam "jóra".

Azért csak lehet valami használhatót kapni ennyiért.

2016. ápr. 9. 13:54
 9/9 A kérdező kommentje:

A szövegméret nem hiszem hogy egyforma lenne, legalábbis a böngészőben.

Volt egy alcatel 8000d-m, azon mindent jól láttam nagyitás nélkűl. xperia x10i meg egy szemgyilkos, (legaláb is nekem)

Nem vágyok hiper szuper mobilra, csak nagyképernyős legyen, ne legyen fékes, ja, meg persze fussa rá. Ennyi.

A drágább mobilok között tudom hogy b9ven van választék, de arra nincs pénzem.

2016. ápr. 9. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!