Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 5 hónapja vettem egy...

Kb 5 hónapja vettem egy iphone-t a t-mobilnál és a fülhallgatója nagyon recseg, hova vigyem megjavítattni/cserélni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a mobiltelefonokhoz kapcsolodik, de gondoltam, aki jártas a mobilokban talán ebben is jártas (:
2010. ápr. 5. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd vissza a T-mobile bármelyik hivatalos standjához, és ott kicserélik majd neked, ha szerencséd van.


A fülhallgatót nem lehet javítani. Sajnos te nem tudod bizonyítani, hogy rendeltetés szerűen* használtad, de ugyan akkor ők sem az ellenkezőjét. Bevizsgálni, bemérni azt ott nem fogják neked tudni, mert az, hogy "recseg" egy bizonyos mértékig szubjektív. Ehez műszeres mérések kellenének, de nem foglalkoznak vele, mert drágább bevizsgálni, mint egy újat adniuk.


Szóval vagy zokkszó nélkül kicserélik, vagy elküldenek. Próbáld meg, de vigyél magaddal szerződést, meg minden féle irományt, amivel igazolod, hogy neked van a készülékre garancia.

2010. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vidd t-mobile szervízbe a garancia sztem nem csak a telóra hanem a dobozában lévő tartozékokra is vonatkozik
2010. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. ápr. 5. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
*gyorsabb vtál :D
2010. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!