Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! Miért fogyik ilyen...

SEGÍTSÉG! Miért fogyik ilyen gyorsan a belso memória a telefonomon?

Figyelt kérdés

Lumia 830-am van, es tegnap még a belso memorian volt 3,5 Gb, de mostmar csak 193 Mb van rajta. Megnéztem, hogy mi használja annyira, és a Whatsapp az, már 2,7 Gb-t szedett le. Az érdekes az, hogy ezek nem képek, és nem is videók. De akkor micsoda, foglal annyit? Most, h kikapcsoltam a wifit, leállt, nem fogyik a hely, viszont ez hosszútávon nem fog mukodni (wifi nelkul szinte semmi nem megy, manapsag :/). Ha bevan kapcsolva a wifi, akkor masodpercenkent szedi lefele. Rákötöttem a gépre, és nem mutat semmit. Ami biztos, hogy nem vírus, mivel a windows phone rendszere zárt, nem lehet belelépni. Aki tud, légyszives segítsen.

A trollok (android, és iphone fanok) kíméljenek, nem a rendszerrel van bajom, hanem a whatsapp meghülyült (2 éve használom, de soha nem csinált ilyet :/...bár rengeteg csevegés van benne, de létezik, hogy azt tolti lefele valahova?!)

ELöre is köszi !!! Ekezetekert bocsi, siettem :)



2016. ápr. 9. 11:56
 1/9 Budwa ***** válasza:
58%
én nekem nincsen windowsos telefonom, de tényleg nem normális ez az egész. nem szinkronizál a whatsapp valahonnan? vírus nagyon ritkán van telefonon. nem lehet valami frissítés óta ilyen? nem lehet frissíteni újból? beállítások alatt semmi nincs erről? valami különleges tartalom? nem tudom elképzelni mi lehet az, ami ennyit szed le.
2016. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A beállitasoknal az volt beallitva, hogy mindent szedjen, le , de ez az elmult 2 évben is igy volt, és semmi baja nem volt. Most, h kikapcsoltam mindent, még igy is szedi...fogalmam nincs mi lehet a baja :/
2016. ápr. 9. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:

"fogyik"

:-)

2016. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
*fogy. Meg vagy elégedve? :))
2016. ápr. 9. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy memory leak. Sajnos nem találok okot a gugliban, esetleg keress rá a whatsapp szupport oldalon.
2016. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"*fogy. Meg vagy elégedve?"

Meg.

Most már sokkal szebb a napom.

:-)

2016. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 irtam nékik, remélem válaszolnak :)

#6 Örülök neki. Szebbé tehetned az enyémet is, ha estleg segítenél is ;)

2016. ápr. 9. 13:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat. *esetleg
2016. ápr. 9. 13:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben rajottem, hogy a rendszerfájlok a bunos :) Mostmar lecsillapotodd, de nem oldódott meg. Aki még tud segítsen, kérem :)) Köszönöm
2016. ápr. 9. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!