Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Grand Prime telefonról?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
túlárazott, 50ezerért redmi 3-mat vennék
2016. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%

Ok első vegyél redmi noname 3-at, aztán csodálkozz hogy egy hónap múlva besz*arik.

Jó teló a grand prime haveromnak is olyan van megvan vele elégedve és jól is néz ki.

2016. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább Redmi 3at vegyél, az a Samsung túlárazott, a kijelzője is rossz a konkurenciájoz képest
2016. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Nincs a kijelzőjével semmi baj.
2016. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
csak pixelesebb és ócsó tft amit ha oldalról nézel ronda
2016. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Nekem jónak tűnt, oldalról is.
2016. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Xiaomi csak a tudatlan Samu fanoknak noname!

A telefonról:

Egy túlárazott ipari hulladék.

2016. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
27%

nekem fél éve van grand primeom! teljesen jó. a képernyőnek nincs rossz betekintési szöge mint ahogy irták, beszélnek f.a.sz.s.á.g.o.t pedig életükben nem láttak ilyen telefont...viszont egy idő után enyhén lassul ( természetesen igy is használható)

érdemes rá tokot venni mert a hátlap könnyen kopik és a kijelző is könnyen karcolódik ;)

2016. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8.Próbálj ki egy hasonló kategóriában lévő telefont de még egy Doogee X5 Pro is sokkal jobb és még olcsóbb is.De nincs rajta Tácsvíz de Samsung logó se.A Redmi 3-ról nem is beszélve.
2016. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Volt ilyen kevésbé ismert márkájú telefonom, nem is egy. Persze nagyon szép volt jó volt hogy papíron ezt meg azt tudta, úú ennyi magos, ilyen kamera, olyan kijelző, és persze rekord alacsony áron. Hát gyakorlatilag mindegyikben volt hiba, ami nyilván nem akkora probléma és várható is, hacsak nem százezrekért veszek telefont, de ezekből a hibákból ( főleg működésbeli, megbízhatósági problémák) egyre több lett, végére az egész telefon használhatatlan lett. Onnan aztán tényleg sokat értem az akármilyen full hd ultra super képernyővel meg a száz magos processzorral. Ezután inkább elhatároztam hogy leszarom mit írnak róla papíron, nem az alapján veszem.
2016. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!