Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy töltőn van...

Miért van az hogy töltőn van a telefonom de közben lemerül? IPhoneom van.

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt frissítettem új szoftvert (iOS 9.3.1)és ma kb 5 óra óta csinálja azt, hogy feltölt 4 %-ra, utána lemerül miközben töltőn van, és ezt így csinálja sokszor. Van valami köze ehhez a szoftver frissítésnek?

2016. ápr. 10. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és már csináltam rajta egy gyári visszaállítást, de attól még iOS 9.3.1-en maradt és ugyanúgy nem működik.:/
2016. ápr. 10. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán az akkud elérte a gyárilag beállított maximális töltés-lemerülés küszöböt. Vagy valamiért azt hiszi a teló, hogy elérte...


Anno még csak a laptopoknál csináltak ilyen ocsmányságot. Úgylátszik az Apple is bekeményített.

2016. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" feltölt 4 %-ra, utána lemerül miközben töltőn van, "

Akkor -van töltőn-, amikor a kijelzőn látod a visszajelzést a töltési állapotról. Jelzi hogy tölt, vagy csak úgy gondolod hogy tölt, mert be van dugva?

2016. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eredeti a kábele?
2016. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem eredeti. Nemrég eltörtem az eredetit és csak utángyártottat tudtam venni. Lehetséges hogy ez a baja?
2016. ápr. 12. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, mert amelyik kabel nem tanusitott az, sz@r

[link] olvasd el es legkozelebb eredetit vegyel vagy tanusitottat

2016. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!