Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 640 lte érdemes még venni?

Lumia 640 lte érdemes még venni?

Figyelt kérdés
Körül belül még menyi ideig lesz használható?

2016. ápr. 10. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a WP 10-et megkapja szerintem még pár évig.Amúgy talán az egyetlen normális Lumia a 930 mellett.
2016. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen mint ahogy az előttem szóló írta megy rajta a win 10.

Nekem is az van, mint készülék első osztályú ár-érték arányban, de jelenlegi állapotában a win 10 egy bétás hányadék. Fejlődést nem sokat látok a 8.1-hez képest, hibákat viszont igen. Nekem is ez a készülék van, frissítettem win 10-re (amúgy nem kötelező), de nem láttam benne túl sok fejlődést.

Azt hogy meddig fejlesztik a windows phone szoftvert, vagyis a win 10-et azt senki nem tudja. De androidhoz képest ez egy jóval alkalmazásszegényebb rendszer.

Ja de egy fejlődés van, ez most jut eszembe, a mobilos word, már tényleg nevezhető wordnek, az elődje még a pc-s wordpadnál is butább volt, ez viszont rendben van.

Ha nem akarsz sokat költeni telefonra, meg nem is nagyon kellenek neked alkalmazások, akkor jó választás. A kamerája is értékelhető képet ad. Zenelejátszásra szintén elég jó, kijelzője szép, éles, oldalról viszont már nem ad túl jó képet. Akkuja win 8.1 alatt jól bírja, win 10 alatt ha nincs wifi közelben akkor üresjáratban is katasztrófális, 8 óra alatt képes 35-40%-ot esni.

2016. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2.Jó hogy leírtad a tapasztalataidat,mert múlt héten kértek meg hogy frissítsek egy 640-t WP 10-re.De akkor egyenlőre még várok vele.Gondolom 735-ön is hasonló a helyzet...
2016. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!