Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » . Navon mizu d405 beállítottam...

Gonosz90 kérdése:

. Navon mizu d405 beállítottam valami lopásgátlot és nem tudom használnem recoverivel sem tudom visszaállítani ötlet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 22:02
 1/1 krisztian0112 válasza:

Gondolom a hangerő fel+bekapcs gombal próbálkoztál és ott a resettel.Nos ez a navon mizunál nem igazán használ.Most nekem is d405öm van nemrégóte de előtte volt már m400am azzal meggyűlt a bajom mert máaodkézből(vírusosan) került hozzám.Na szóval a megoldás

1.Telefon kikapcs

2.Hangerő LE gomb+Bekapcs gomb

3.Bejön egy menü(sajna erősen kínai ezen a típuson),de ez nem lényeg.Megfogsz látni 2kínai jel mellett ezt--->eMMc erre navigálj a lefele gombal,utánna bekapcs gombal nyomj rá.Várj még végez.Aksi ki és kész.(rem segít)

2016. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!