Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a root a telefonon?

Yellow Sun kérdése:

Mi az a root a telefonon?

Figyelt kérdés

Androidos vagyok és amikor letöltöttem egy alkalmazást(screen recorder) azt írta ki, hogy root szükséges.

Továbbá amikor egy olyat töltöttem le, hogy "no root" akkor se működött, és valaki azt mondta, hogy az is egy root fajta. Mármin a no root.

Most akkor mi van?



2016. ápr. 11. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy ha nem értesz hozzá, akkor ezt a lehetősèget hagyd a francba mert könnyen teljesen tönkreteheted a telód vele.
2016. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy applikációt "no root"-ként hirdetnek, akkor működni kellene nem módosított Androidon is, melyben nincs a felhasználónak root (rendszergazda) jogosultsága. A legtöbb Androidos applikációt úgy tervezték, hogy ne kelljen futtatásukhoz rendszergazdai szintű jogosultság, de van pár olyan is, ami ezt igényli.
2016. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aha köszi második válaszoló!

Első válaszoló neked is köszi azt az értelmes egy mondatot a végén figyelj azért kérdeztem mert nem értem nem kell egyből nekem ugrani!;-)

2016. máj. 27. 07:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugatni max te szoktál, én nem tettem...

Leírtam h ha ennyira fogalmad sincs akkor jobb nem is babrálni mert a roottal könnyen teljesen tönkreteheted a telót... bocsi ha ezt a jó tanácsot nehéz felfogni...

2016. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!