Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okosóra mutatja a következö...

Az okosóra mutatja a következöket? Mekkora a hatótávolsága, ha nincs benne sim?

Figyelt kérdés
Sms-t, hivást gondolom igen, de viber, messenger, skype üzeneteket jelzi? Gmail-es e-mail olvasható rajta? Teljes napi teendők rendszerezését mutatja, tehát akár félóránkánt jelzi nekem h kivel kell beszélnem, mit kell csinálnom stb., természetesen amit már elöre beleírtam, bár egyenlőre rendes, jól kezelhető naptár app-ot sem találtam.

2016. ápr. 11. 10:12
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

A valamit érő okosóráknál a telefonos appon be tudod állítani, mely értesítéseket jelezze. Onnantól jön minden, amit bepipálsz.

A kínai "noname" órák is képesek erre, de CSAK androidon, Iphone esetén csak hívás és SMS kijelzés megy.

2016. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Huawei telefonom van. Lehet hogy gagyi kínai okosórát veszek, mert lehet hogy nem tud röbbet a 100 ezres márkás okosóra sem.

Ami nagyon fontos lenne nekem, hogy mekkora távolságban érzékeli a telefonomat az óra? Ha jól tudom bluetooth-szal megy, az talán a másik szobáig oké, de távolabb gondolom nem.

2016. ápr. 11. 15:33
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Hát, csodára ne számíts. Ezek BT kapcsolatot használnak. Minőségtől függően 1-10 m hatókör van. Az enyém már két méterről visong, hogy elvesztettem a telefont.

Úgy tudom, a Samsung gear-ok tudnak wifis kapcsolatot is a telóval, saját SIM-mel meg neten át is csatlakozva tudnak maradni. Mondjuk kétszáz rugóért szerintem ez a minimum, annyiért főzze meg a reggeli kávémat is.

2016. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ennek kb. semmi értelme? A férjemnek szerettem volna megvenni először, mert sosem kapja meg idóben az üzeneteket, de a munkahelye legalább 300 nm és nem akkor nem kapja meg az üzeneteket ha az iróasztalnál ül, hanem amikor hátramegy másik részlegekhez.
2016. ápr. 12. 11:25
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
Az okosórát nem erre találták ki. Erre a telefon van. Az okosóra csak arra lett kitalálva, hogy sok dologhoz ne kelljen a telót előásni zsebedből, táskából, ne kelljen felkapkodni vezetés közben.
2016. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát engem nem győzött meg, főleg, hogy egy márkás okosóra 100 ezer ft. Köszönöm, hogy felvilágosítottál, nekem a minimum az lett volna, hogy a kétszintes házunkban, vagy a kertben jelezze az üzeneteket és a tennivalóimat, bárhol is van a telefonom. Ha itt van mellettem a telefon, akkor nyilván rá tudok nézni, szóval nem is értem kinek segítség ez. vezetés közben az is veszélyes ha az okosórádat tekergeted és olvasod rajta az sms-t.
2016. ápr. 12. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!