Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani IGAZÁN...

Tudnátok ajánlani IGAZÁN hangos bluetooth headsetet mobiltelefonhoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy jó minőségű samsungot használok de hangosabb kellene,mert sokszor zajos munkakörnyezetben is telefonálok és olyankor elég rosszul hallom a másik felet.

Árkategóriában 5-10 ezer Ft lenne a cél, maximum 15e Ft.



2016. ápr. 12. 10:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Megválaszolom: Rengeteg utánajárás után az egyik legjobb gyártó, a Plantronics mellett döntöttem. A legtöbb tesztnél ez a gyártó volt a TOP 1, de legalábbis benne volt a TOP 3-ban.

A Plantronics Voyager Legend -et vettem meg, rendkívül hangos, nagyon jól használható és sok hasznos tartozékot adnak hozzá. Kicsit nagyobbacska, így szolid darabnak nem lehet nevezni, de még így is az egyik legjobb vétel.

2016. jún. 14. 23:38
 2/3 Unari válasza:
Az tényleg jó kütyü, bár inkább 20000-25000Ft árkategóriába esik. Ha előbb látom ajánlottam volna a Jabra Classic-ot. Kicsi, ergonómialiga nagyon jó. Pánttal vagy nélküle is kényelmes viselet. Tiszta hang, hangos, (nem tudom maxon hallgatni.) multipointos, jól bírja az aksija, könnyű. Nincs egyedi töltőcsatlakozója mint a Voyagernek, Eddig: Huawei, Sony, Apple, HTC telóval párosítva semmilyen app nem kell hozzá hogy töltöttséget, és egyéb infót kiírjon. Tudása némiképp alul marad az általad vásárolt készüléknek (pl hangvezérlés), de ennek az ára max 10000FT. És amiben veri szinte az összes Plantronics bluetoot headsetet, hatótávja simán van 25m. A lakás bármely pontjáról tudom használni. Sőt egy emelettel lejjebb is. Melóban az irodában van a teló, és a gyártócsarnok bármely szegletéből tartós a kapcsolat. Erre nem volt képes sem az explorer10, az explorer 70, az M90, de még az Edge sem ami özel 30000 FT. 3-5 méter után meg-meszünt a kapcsolat. Ezért is cseréltem le az enyémet. Ja és a Jabra Classic esetében nincs idegesítő női hang minden bejövő hívás előtt amiközeb nem egyszer volt hogy letették mire az aszisztens végigmondta a mondandóját. A következő választásom a Voyager lett volna, ha nem találok rá a Classic-ra, és nem próbálom ki. Nem bántam meg hogy ezt választottam.
2016. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, még így is hasznos lehet majd a válaszod. 10+ éve használok headseteket és 1-2 éven belül úgyis megint keresgélnem kell majd. Talán akkor kipróbálom majd ezt a Jabra Classic -ot. Nézegettem egyébként, a gyártó ott volt mindig az élvonalban.


Igaz igaz, az enyém a 20+ ezer Ft kategóriába esik, de addig bénáztunk az eladóval az ebay kisebb reklamációk miatt hogy végül én nekem lett 2db headsetem ingyen. :) Ez csak mint érdekesség.

2016. júl. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!