Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple feléleszti az Iphone...

Az Apple feléleszti az Iphone 4-et? Valaki használ még I4-est?

Figyelt kérdés

Mostanában azt olvasom, hogy az apple elkezdi gyártani újra az Iphone 4-et. Ezek szerint megéri újra megvásárolni? Nem volt még iphone-m, nincs rá olyan nagyon sok pénzem, ezért egy 4es is jó lenne. Mivel ugye 2010 és gyártmány, már elég gyenge... De ha most újra elkezdik gyártani, akkor valamivel jobb lesz?

2 osztálytársamnak is 4-ese van, tökéletesen fut nekik rajta minden..


Valaki használ még Iphone 4-et?


2016. ápr. 13. 21:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyan válaszokat nem szeretnék, hogy váltsák windows phonera. Nem tetszik egyszerüen a rendszerük. Androidon vagyok, már sok androidon telefonom volt, sok androiddal, de még elmegy. Csak egy új rendszert szeretnék
2016. ápr. 13. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az alma nem iphone 4-et akar feléleszteni hanem 5s-t aminek SE a neve és jobb mint az 5s
2016. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azok a fránya facebook hírek :((

Az első (#2) hozzászólónak: nem csak "akar" fejleszteni, de már ki is fejlesztették, és piacra is dobták.

2016. ápr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ne hidd el, szerintem. az apple nem fog "visszafelé" gyártani, így 4-est sem. az SE az, aminél visszahozták az 5s formáját, de 6s belső került bele.

a kb. 4 éves 4esem a gyerek használja, nyúzza naponta, még én is csodálkozom rajta, hogy még mindig bírja a gyűrődést :) de szerintem azt már nagyon nem éri meg venni, de lehet nem is kapható már új

2016. ápr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!