Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréljem szerintetrk a...

Vivi_Vivi kérdése:

Lecseréljem szerintetrk a telefonomat? /lent/

Figyelt kérdés

Jelenleg egy iPhone 6s plusom van (rosegold). De most megjelent az iPhone SE és nagyon tetszik ( rosegold színben :D)

Az is lehet, hogy a kis mérete miatt előnyösebb lenne az iskolában.

Várom a véleményeket :).



2016. ápr. 13. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Apad gyartja a NATO drotot Orbannak ?
2016. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kva vicces
2016. ápr. 13. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

A viccet felreteve, kinek van ma magyarorszagon annyi penze hogy a 6S-t lecserelje SE-re :-) :-)

Hat annak akinek bejott a csaladi vallalkozasa milliardokat futtato kormanyprogramokban, nem igaz ?

2016. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kepzeld sok embernek van. De benne van a szabályzatban: "ne offolj"

A kerdesemre szeretnek ERTELMES valaszt ;)

2016. ápr. 13. 16:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Sot, jepzeld el, hogy az egyik ismerosomnek az osszes iphone modellt sikerult beszerezni. Hu de 'erdekes', nem?!
2016. ápr. 13. 16:55
 6/11 A kérdező kommentje:
Kepzeld*
2016. ápr. 13. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, hogy a méret mennyiben előnyös vagy nem az iskolában, viszont szerintem abszolút nem éri meg lecserélni, a 6S Plus a létező legjobb iPhone!
2016. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Inkább tanulj és akkor nem kell telefonból puskáznod!

Én csak az esetben ajánlanám a váltást ha a 6s mérete kényelmetlenül nagy számodra.

2016. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, nem cserelem le inkabb.

A meretet nem a puskazas miatt irtam.. Hanem azert, mert parszor elofordult, h a zsebemben tartottam, es majdnem kiesett vagy megprobaltak elvenni..

2016. ápr. 13. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a 6s-t szerintem ne cseréld le, mert minek? max. ha tényleg gyűjtöd a telefonokat :) a sima 6 lecserélésen én is gondolkodom és nem tudok dűlőre jutni, hogy 6s vagy SE.


ahhoz meg mi a bánat köze van a kötekedőknek, hogy miből engedheti meg magának? nem mindegy? te úgysem kapsz belőle :)

2016. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!