Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite telefont lehet...

Huawei P8 Lite telefont lehet használni nanoSIM kártyával és közben SD kártyával is?

Figyelt kérdés
Ma néztem a telefonról egy videót, abban a dual SIM-es változata volt. Azt mondták a nanoSIM foglalatba lehet tenni az SD kártyát is, szóval ha valakinek nanoSIM kártyája van, le kell mondjon a memória bővítésről. A másik változata(ami nem dualSIM-es) használható SD kártyával és nanoSIM-el egyszerre? Mert nem nagyon szeretnék microSIM-re váltani, hiszen akkor a telefonszámom is megváltozna.

2016. ápr. 13. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami fura dolgot láttál, a SIM és az SD kártya foglalata még csak nem is hasonlít egymásra, a csatlakozói sincsenek egy helyen.
2016. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg egy jól sikerült kínai másolatról szóló bemutató lehetett ahol ilyet mondtak, de az eredetiben nincs ilyen amiről te írsz.

"Mert nem nagyon szeretnék microSIM-re váltani, hiszen akkor a telefonszámom is megváltozna."

Nem tudom, ez is biztos valami kamu videóból jöhetett, de a valóságban nincs összefüggés a két dolog közt.

A szolgáltató tud úgy simet cserélni hogy megmarad a számod. Talán akkor nem ha prepaidről van szó.

2016. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan a kérdést, a telefonon 2 hely van, vagy mind kettőbe SIM kártyát teszel, vagy csak az egyikbe teszel SIM-et és akkor a másikba mehet az SD kártya.
2016. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rájöttem, te egy ilyen hibrid slotról szóló videót láthattál.

https://www.youtube.com/watch?v=JXxURaQO6z4

Valóban úgy van, 2 funkciós slot, de egyszerre csak egy cucc fér el benne.


De van ilyen is, igaz ez egy másik telefon.

https://www.youtube.com/watch?v=2E-egD2uQH0

2016. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:

Jól látod a két foglalatban 3 lehetőség van, egyik csak micro-sim, másik pedig vagy nano-sim vagy miscro-sd kártya.


[link]

2017. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Micro-sim-re váltáskor a telefonszám nem változik, ez csak a kártya típus. Persze kérhetsz egyből másik számot is, ha szeretnél.
2017. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!