Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicsönghet e valakinek a...

Kicsönghet e valakinek a telefonja, ha le van merülve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintem ez elég bugyuta kérdés és elnézést, ha rossz témába írom. Nekem erős meggyőződésem, ha le van merülve a készülék, azaz ki van kapcsolva, akkor az nem csöng ki, hanem búgó-csengő hangon hallhatjuk, hogy 'a hívott szám jelenleg nem kapcsolható'...

De, most bejátszották velem, hogy én hívtam a felet, kicsöngött, nem vette fel. Majd egy óra múlva hívott, hogy 'Bocsi, le volt merülve a telefonom'.

Szóvá tettem, hogy még is hogyan, mert kicsöngött. Erre azt mondta, hogy előfordult már az ilyen vele.


Szóval, egy kicsit elbizonytalanodtam és nem akarom megvádolni, hogy 'tökikém, már bizony nekem ne hazudj'.


Tehát, elnézést, ha nagy hülyeséget kérdeztem. :D


2016. ápr. 13. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Feltételes hívásátirányítás esetén lehetséges.
2016. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is létezik, hogy pont a csörgéssel meríted le annyira, hogy megszakad/kikapcsol.
2016. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akar veled beszelni es valamit kitalal ra
2016. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!