Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone értesítések törlésre...

Iphone értesítések törlésre sem tűnnek el az értesítések sávból. Újraindítás után hajlandó csak törölni. Találkoztatok hasonlóval?

Figyelt kérdés
Kizárólag akkor tűnnek el hogyha újraindítom a készüléket de minden nap ezt csinálja. Némelyiket kitörli némelyiket otthagyja. Már cserés a készülékem. Ezt csinálta I6S-en most SE van de ugyanez a probléma. Találkozott már valaki hasonló problémával?

2016. ápr. 14. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg egy kovetkezo update megoldja majd.


Ez nekem nem jott elo de olyan peldaul igen hogy egy appra azt mondta kell frissiteni de az utolso volt felteve. Kiszedtem az appot es feltettem megint ugyanazt, akkor mar okes volt.

Probald esetleg kivenni az ertesiteseket, ujrainditani es utana visszatenni az ertesiteseket.

2016. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szinte bármelyik alkalmazással csinálja amelyik értesítést küld a telefonra. Ami meg ugye lényeges mert én nagyon sokszor az értesítések sávban futom végig az aznapi dolgokat. Sokszor ott marad a régi és zavaró mivel már elolvastam az üzenetet, viszont ugyanúgy hozza új olvasatlannak és sehogy sem engedi törölni. Az alkalmazásnál nincs ott a piros (1) jel viszont az értesítések sávban ugyanúgy elő hozza :(

Köszönöm a válaszod.

2016. ápr. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!