Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 Plus képernyőcsere...

IPhone 6 Plus képernyőcsere javítató?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy iPhone 6 Plus telefonom, összetört a képernyője én pedig otthon tettem bele egy másik képernyőt, de eredetit. Az volt a gond, hogy az egyik kábél ami a touch-ért felel a ,,pöcök'' ami biztosítja, hogy rendesen belemenjen az alaplapba a kábel, az letört és így nem tudom rendesen a helyére tenni. Ezért nem megy jól a touch. Az lenne a kérdésem, hogy ez javítható? A régi képernyőből átlehet tenni azt a bizonyos kábelt vagy vissza lehet ragasztani úgy, hogy menjen rendesen? Ezt szervízben meglehet javíttatni? Előre is köszönöm a választ!

2016. ápr. 14. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon ezert nem erdemes iPhone-t javitani... mar rajottel
2016. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia,


igen át lehet tenni a home gomb kábelt a régi kijelzőről ha ott működött, egy a gond hogy a kijelzőn ami van fémlap alatt le van ragasztva a kábel. na és ha azt felszeded már nemtudod úgy visszaragasztani mint az eredeti állapotban volt. én megtudtam csinálni még a régi telefonomon de ha nem vagy magadban biztos inkább vidd szervizbe természetesen nem nagy gond. de ne próbáld a törött kábelt nyomogatni az alaplapba mert ha az alaplapon megsérül valami akkor az egész telefon kuka lesz :/

2016. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!
2016. ápr. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!