Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom elromlott. Mi a...

A telefonom elromlott. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Felküldtük Pestre garanciával megcsinálták. Hazajött ám de a szoftver amit rátettek rossz. Van egy samsung kártyafüggetlen készülékem. A telefonra rátettek egy telekomos szoftvert (nem szabadott volna) és én telenoros vagyok. Tudom ettől a telefont használni? Csak mert nagyon gyorsan merül. Arra gondoltunk, hogy ezért lehet ugyanis az aksival eddig semmi baj nem volt, csak mióta visszakaptam.Szóltunk annak akik javították de nem nagyon csinálnak most semmi,pedig ki kellene cserélni a szoftver. Akokr így tudom használni vagy nem? Ettől merül a telő vagy az aksival is csinálhattak valamit? Illetve mióta visszakaptam van rajta egy nagy N bető mellette kis wifi jellel. Az mi lehet?

2016. ápr. 15. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Bekapcsolva maradt az NFC azt jelenti, lehet azért merül jobban. Kapcsold ki.
2016. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem használod,a wifit is érdemes kikapcsolni.
2016. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!