Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone nál 16GB mire elég?

Az Iphone nál 16GB mire elég?

Figyelt kérdés
Úgy mond "alap" dolgokat telepítenék rá (facebook,Instagram,Messenger,Viber) és ezek mellett mennyi kép fér rá?
2016. ápr. 15. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi férjen rá?
2016. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100-150 kép kb :)
2016. ápr. 15. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Használj felhő alapú tárhelyet (iCloud, Google Fotók, Dropbox, stb...) és akkor nincs gond!
2016. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. ápr. 15. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz rá zenéket, videókat tenni, akkor ráfér sok kép, egy app max párszáz MB, egy kép meg max 5.
2016. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használj stream szolgáltatásokat, pl. Spotify, Apple Music, stb.. Viszont ahhoz szükség lehet mobil internet, ha nem vagy WiFi közelben vagy megcsinálhatod azt is, hogy bizonyos lejátszási listákat tárolja el ofline lejátszáshoz. Így a leghallgatottabbakat majd eléred majd internet nélkül is a többit, amit kevésbé hallgatsz meg csak WiFi-n, cserébe nem foglal helyet! De én mindenképpen javaslok pár GB net előfizetést, és akkor semmi gond nem lesz! 2016-ban egy ilyen drága készülékkel a neten spórolni elég érdekes...
2016. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

100-150 képpel biztos jól megleszel 16 gigán is, de nem értem, hogy lehet ennyivel kibírni.

Nekem 2 hónapos a telefonom, és most van 2800 képem (igaz ebből 800 screenshot), pedig egyáltalán nem szoktam vele minden nap fényképezni. :D

2016. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!