Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungjaim galaxy s6 edge...

Samsungjaim galaxy s6 edge Sony Z5compact LG G4 IPhone SE (16gb vagy Rose Gold 64) pasi létemre szerintetek melyik jó választás?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem eddig űrszürke 64 gigást akartam de elfogyott a Tnél??:)

2016. ápr. 12. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

1: nincs is más színben az SE???

2: ha mindenképp ragaszkodsz az SE-hez más helyen nem tudod beszerezni? Vagy rendelésre sem hoznak másik színt?


Amúgy igen, elég b*zis egy pasinak a Rose Gold szín....

2016. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gaz a rozéarany. Nyugodtan vedd meg ha az tetszik, úgyis csak irigyek vannak itt
2016. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irigy, nekem is iPhone-om van....ráadásul egy 6s Plus. De ettől függetlenül ha azt látnám, hogy egy pasiknak rózsaszín telefonja van (és ez nem csak az iPhone-ra, hanem bármilyen másikra is értendő), hat elég furán néznék rá, az biztos. Normális férfi szerintem nem járkál rózsaszín telefonnal, márkától függetlenül gáz.
2016. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sony xperia z5 / z5 compact
2016. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp Tmobileban veszem a telefont úgy döntöttem ha szombatra nem lesz készleten 64 gigás űrszürke akkor marad az IPhone 6 16 gigában:)
2016. ápr. 13. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát a Rose Gold srácnak elég fura lehet, nekem LG G4 van arany Quickcircle tokkal volt aki azt mondta rá h 1 kicsit lányos, de szerintem még simán elmegy.

Hát az edge az olyan nőies az oldalai mistt sz.tem. Bár én azt is simán hordanám, de egy ilyen full szőrős bőrkabátos férfinak nemhiszem h jól állna.

Az SE szeeintem kicsi.

A Z5 hát én nem szeretem a Sonyt annyira... De ha neked bejön akkor nem lehet olyan rossz... Bár az egész Z széria ugyan olyan.


Szerintem: G4 vagy Z5

Esetleg G4 né még ott van a bőr hátlap ami férfiasabbá teszi.


Huh... Remélem segítettem :D

2016. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, mi lett a döntés?


Egyébként függetlenül attól, hogy nekem rosegold 6S-em van, szerintem pasinál furcsán nézne ki...

2016. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vegul LG G4 amit reszben banok mert sikerult ismerosomnek rabeszelnie most Aprilisra marad 7 havi torlesztom azt egyben befizetem es veszek egy IPhonet egyszeruen IPhone utan nehez vissza szokni es meg mindig talalkozok Android betegsegekkel:). A kamera lelegzet elallito ez teny:). Az Akksi hiaba 3000es a 4K-s kijelzo szet zabalja:). Van ami miatt nagyon szeretem es van ami miatt neha falhoz basznam:). Osszessegeben jo telefon de en megszoktam az Ios-t es hianyzik :).
2016. jún. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!